Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek pontos menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek pontos menstruáció mellett terhes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátommal kb. 3 hete(November 18.án) lefeküdtünk.Nekem ez volt az első alkalom.Felelőtlenek voltunk és nem védekeztünk.Ma ( December 6.án ) megjött a menzeszem,ahogyan vártam is.De még félek,lehetek mégis terhes?(16 éves vagyok)
2011. dec. 6. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! A következő szülinapodra már lehet, hogy abortuszt kapsz a pasikádtól. Igazi szép, megfontolt kapcsolat a tiétek.
2011. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze,lehetsz.Ennek az esélye azonban elég kevés.Ideje lenne még most,időben megismerkedned a jövőbeni nőgyógyászoddal!Vedd ezt egy figyelmeztetésnek,hogy most lehet,hogy szerencséd volt!Nem éri meg az egészségeddel,valamint az esetleges magzatod életével játszani!
2011. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak köszönöm az úgymondd válaszát,de nem kritizálást kértem vagy megitélést,hanem értelmes választ!Az ilyeneket megkérem hogy kíméljenek,mert nem kötelező válaszolni a kérdésemre ha nincs rá megfelelő értelemes válaszotok!

A 2. válaszadónak pedig köszönöm az infót,és megkérdezném hogy mikor tudhatom bisztosra,hogy terhes e vagyok,teszt vagy nőgyógyász segítsége nélkül?

2011. dec. 6. 22:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teszt vagy nőgyógyász segítsége nélkül akkor, mikor elfolyik a magzatvized....

Mégis mi a francért nem akarsz tesztet?

2011. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ez már három hete történt.

Kérlek tegyél meg valamit.Menj be a gyógyszertárba és vásárolj egy terhességi tesztet(dm-ben,rossmanban is árulnak már!!!!!!!!!!!!!!!).Maximum ezer forintból kijön.Biztos ami biztos alapon végezd el a tesztet a reggeli legelső vizeletedből.Persze olvasd el szépen töviről hegyire a terhességi teszt útmutatóját.

2011. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert 16 vagyok,nem mintha lenne közöd hozzá -.-

KÍMÉLJENEK A KRITIZÁLÓK ÉS A HASZONTALAN "EMBERFAJOK" !!!! :@@@@@

2011. dec. 6. 22:30
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot és a segítséget :)
2011. dec. 6. 22:31
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
A tesztnek mégis mi köze a korodhoz, te igen értelmes?
2011. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs a teljes helyzetről,szóval jólenne ha fékeznéd a borzasztóan érdekes és izgalmas kommentárjaidat!Előre is köszönöm! -.-
2011. dec. 6. 22:35
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja hogy okosabb vagy mindenkinél?!

Akkor miért tettél fel kérdést?

2011. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!