Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit vegyek fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit vegyek fel, ha azzal találkozom, akibe bele vagyok esve? (Nem randi, csak szeretnék jól kinézni)

Figyelt kérdés

Pl: egy halvány kék farmer, rózsaszín ing, szürke blézer jó?


Szőke vagyok, zöld szemmel. SOS! Ötletek?


Engem a szín érdekelne, hogyan kombináljam, hogy egyszerű legyek, mint máskor, de csinos?


Csizma, táska adott= fekete


A többit találjátok már ki, én meg veszek olyat.


2011. dec. 6. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Még egy elveszett fiatal lány. Nincs egy saját gondolatod, elképzelésed se? Mindent az itteni idiótáktól fogsz megkérdezni?
2011. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. ess ki belőle

2. ruhát : ha a csajt zavarja, hogy egy pasi rózsaszín cucc van akkor azt lődd ki. de felőlem oké (kivéve a rózsaszínt)

2011. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rózsaszín kizárva.Maximum szájfénynek oké.


Sötét farmernadrág,vagy sötét nadrág,magassarkú vagy magastalpú sötét cipő(lehetőle fekete,ha már a táskád is fekete)

Világos ing(ne rózsaszín),vagy felső és a szürke blézer megfelel.


Egy szép fülbevalóval és szép sminkkel már csinos leszel.És legyen finom illatod.

2011. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló! Először én is azt hittem, h pasi tette fel a kérdést. :D
2011. dec. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
így is úgy is mindegy. :D utálom a rózsaszínt :DDD
2011. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De miért van baj a rózsaszínnel?


A szürke, rósaszín jó együtt. Hordanak szürke blézert rózsaszínnel.

2011. dec. 7. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem semmi baj nincs a rózsaszínnel, ha mondjuk a felsőd olyan. Csak ne legyen az egész ruházatod rózsaszín. :) 4. válaszoló vtam.


22/F

2011. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten ments, nem vagyok cicababa! :) Nevetséges, amit néhányan művelnek. Én csak egy rózsaszín ingre gondoltam a szürke blézerem alá, azzal szerintem semmi gáz.
2011. dec. 7. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Hol találkoztok, mert azért az se mindegy.

Ha pl olyan helyen, ahol meleg van, akkor felvehetsz egy farmerszoknyát magasszárú csizmával(ami akár magassarkú is lehet) és valami blúz kombinációval.

Én ilyesmire gondltam:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pont olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy ott lesz.


Meg vagyok fázva, kizárt a mini. :)

2011. dec. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!