Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha egy lány a felső ajkát nedvesíti miközben beszélgetek Vele?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy szárad neki, de jelent csók iránti vágyat is, nem nyelvét dugja ki és azzal nedvesíti, hanem "ráhúzza" az alsó ajkát és azzal. Ha, úgy gondolod, hogy hülye a kérdés ez eseten kímélj meg a megjegyzéseidtől köszönöm.:)
2009. máj. 15. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak száraz neki. vagy elötte evett és még érzi az ízeket :D
2009. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Száraz a szája.
2009. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Száraz a szája. Én is akkor szoktam azt csinálni, mikor száraz a szám. Húúú remélem nem értette még félre egyik pasi sem, akikkel beszélgettem. Még ez eszembe sem jutott, hogy esetleg azt hiszi vmelyik pasi, hogy csók iránti vágyam van. Óóó ti pasik! De túl tudjátok bonyolítani az ilyen kis semmi dolgokat, amit 1 csaj észre sem vesz. Na aggódj! Nem akar megcsókolni! Csak száraz a szája.

24/L

2009. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kááár...:(

Régóta nincs barátnőm, sosem jártam olyan lánnyal, akibe szerelmes lettem volna.Akit pedig szerettem, attól csak az elutasítást kaptam.:(

2009. máj. 15. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Száraz a szája, nem kell semmit beleképzelni a dolgokba
2009. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem, hogy én reagálom túl a dolgokat, mint mindig..:(
2009. máj. 15. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:

17:35-ös vagyok. Akkor már értem, h miért reagáltad túl ezt a szájas dolgot. Bocsi, lehet kicsit bunkó stílusban válaszoltam csak a pasik mindig túl bonyolítanak ilyen kis apróságokat is és ezt már nagyon meg lehet unni. Bocsi, nem akartam bunkó lenni! Így már értem, h miért reagáltad túl. Majd biztos találni fogsz olyan lányt, akit szeretsz és aki szeretni fog. Ne akard görcsösen megtalálni azt a lányt úgy nehezebben megy minden, ha nagyon és görcsösen akarja az ember. Csak nyugodtan, csak lazán! Ne azon járjon mindig az eszed, h vajon ezt azért csinálta e a csaj, mert akar vmit stb. vagy , h mikor lesz már barátnőd. Járj el bulizgatni, társaságba, érezd jól magad, beszélgess a csajokkal. És majd meglátod, hogy pont akkor fog jönni az igazi, amikor nem is számítanál rá. (Ez nálam így volt, tapasztalatból írom.) Bocsi, ezért a tanácsért, tudom, h nem a kérdésre válaszoltam, de arra már válaszoltam az előbb. Még1szer bocsi! És csak lazán!!! Sok sikert! Remélem minél előbb megtalálod azt a lányt, akivel boldogok lesztek! Minden jót! Szia

24/L

2009. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem voltál bunkó egyáltalán, nem is bántottál meg.:)

Egyébként igazad lehet abban, hogy sok pasi túl bonyolít/reagál ilyen dolgokat.

Csak hát tudod a remény..

2009. máj. 15. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Az előttem szólókkal ellentétben én ezt akkor szoktam bevetni, ha felakarom hívni egy srác figyelmét... :)

Úgyhogy szerintem semmi sincs veszve :)

2009. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a 17:35-ös és a 18:53-as. Örülök, h nem tűntem bunkónak és, h nem bántottalak meg! Nem is állt szándékomban csak lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg a pasik túlbonyolítása miatt. Miután elküldtem a választ és elolvastam, amit írtam kicsit bunkónak tűnt, de nem akartam az lenni és megbántani sem akartalak. Igen, tudom a remény.... értem én. Sok sikert a csajokhoz! Csak lazán! Túl reagálások/bonyolítások nélkül :) Sok sikert! Szia

24/L

2009. máj. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!