Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket ha egy lány két felső foga ferde?

Figyelt kérdés

14L


Normális válaszokat!


2010. márc. 6. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
na de Maunika!:D
2010. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, mert ha kicsit akkor nem biztos, de ha eléggé akkor az zavaró lehet(bocs)
2010. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha egy lány tetszik, akkor nem a fogai tetszenek, hanem a személyisége.

Első blikkre meg úgyis az alakját nézem, aztán az arcát.

2010. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen. kell egy fogszabályzó és kész.
2010. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
láttam már olyan csajt akinek jól állt a kis hézag de CSAK 1-et. igazából ritkaság. inkább bírd ki azt a pár hónapot fogszabályzóval,mert megéri
2010. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem ferde.Csak a barátnőmnek és gondoltam azért megkérdezném [: Bár neki nem annyira sőt szerintem nem is áll neki rosszul és már voltak fiúi is de aggódik miatta hogy csúnya.Köszi a normális válaszokat:)
2010. márc. 6. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sexy
2010. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem változó mert lehet egy ilyen dolog egy nőben aranyos ami jól is áll neki.De 14. évesen ajánlom a fogszabit mert idősebb korára el durvulhat a helyzet!

Üdv

18/F

2010. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor tetszik a két első fog ferdesége ha x-be vannak, hogy tudják az emberek h hova kell célozni
2010. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk. Tudjátok vannak a felső fogak.S van a két középső..Na a jobb és a baloldali ferde.:s


De amugy a barátnőmé ferde.S utál mosolyogni :s

2010. márc. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!