Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyógyász férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász férfiaknak hogyhogy nem áll fel egész nap?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Mert nekik a pina már csak egy darab hús.

Mellesleg nem csak tini bombázók járnak hozzájuk...

2011. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó kérdés.
2011. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert már olyat látott,amitől egy életre elment a kedve!
2011. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
gondolom mert sok szagos,gombás puncit is látnak!meg amit az első írt!
2011. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a pathológusok nem hánynak, ha kissé büdös a tetem. Azért, mert megszokják.
2011. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gondolj bele ha a vén öregasszonyok pic@ájába kéne turkálnod.... ráadásul annak már szaga is van:S most ha egy tini pun@iba turkál, érzi a szagát azon is csak még nem annyira. ez olyan mintha megszagolnál egy romlott csirkét. iszonyúan büdös. aztán egy frisset, azon is érezni fogod azt a bűzt csak lightosabban bele se merek gondolni fúj én nem mennék nőgyógyásznak fláááájjjj:SSSSS
2011. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ülj be egy nőgyógyászat várójába, s egyből rájössz. Elvétve lesz olyan nő, akit szívesen megnéznél meztelenül. Mint írták, a sok gusztustalan és igénytelen punci közt, már nem vígasz egy két jó. Plusz valóban tárgyként tekintenek a páciensre, ezért orvosok.

33/F

2011. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lankasztót szednek.
2011. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Íme egy vicc, amiből megérted:


"Nőgyógyász vagyok Bíró Úr.

Tudja nehéz napom volt. Hajnali hat óta 8 szülés 3 művi vetélés, egy farfekvéses, egy ikercsászár, kettő petevezeték elkötés egy méheltávolítás, 30 nőgyógyászati szűrövizsgálat.

Olyan fáradt voltam, hogy leroskadtam a műszak vége után a szülészet előtti padra. Elaludtam, és azt álmodtam, hogy egy vagina kerget. Sikoltva felkelek, és erre nem odajön hozzám egy k*rva? És azt mondta, hogy 2000-ért megmutatja a pi*áját!

Na ekkor öltem meg...."


:DDDDDDDD

2011. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

mert nem az a dolguk. : )

régebben jártam társastáncra, és egy nagyon jó csajt sikerült kifognom párnak. lényeg h egyfolytába hozzámsimult, itt ott meg kellett fognom a csajt stb., de ez a tánc része volt. és többen kérdezték h h bírom ki h nem áll fel, és nemtom. nem arra koncentrálok h a csaj fél melle kint van, hanem h az a lépés jó legyen.

sztem valahogy itt is ugyan ez a helyzet. : D

2011. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!