Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Júliusban lettem 16 és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júliusban lettem 16 és még nem jött meg! Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni, nagyon félek tőle, van itt olyan akinek később jött meg vagy vizsgálták már ilyennel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ha egy év múlva se jön meg akkor mindenképpen menj orvoshoz
2011. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy későn érő vagy. De nem fog ártani semmit a nőgyógyászati vizsgálat, később, idősebb korodban, úgy is kell majd járnod. Ez olyan mint a fogorvos. :) Ne félj.
2011. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jólvan,várok még :) Egyébként még nincs komoly barátom,még nem is volt senkim.. attól függetlenül(ha lesz) lefeküdhetek vele menstruáció nélkül is?
2011. nov. 16. 21:14
 4/14 anonim válasza:
70%
Szia!Szerintem menny el nőgyógyászhoz,én még nem is hallottam ilyet,hogy valakinek nincs meg 16 éves korában se,valami gond lehet :S nekem 12 éves korom óta meg van,pedig fejletlen vagyok 16 éves koromnak megfelelően,de úgy tudom hogy maximum 14-15 éves korig meg kell jönnie!Remélem segítettem,ha mégse tudom jól,javítsanak ki azok akik jobban tudják ezt :D Szia
2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Nekem is viszonylag későn, 14,5 évesen jött meg. A gyerekorvosom mondta még mielőtt megjött, hogy 16 éves korig nincs gáz. Szerintem sima gyerekorvoshoz is fordulhatsz. Biztos fog segíteni.

2011. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A héten voltam a háziorvosomnál,mondta,hogy menjek el nőgyógyászhoz,mert tud adni olyan gyógyszert amitől ez elindul,csak nagyon félek... lehet várok még vele :) köszönöm mindenkinek!
2011. nov. 16. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
De ne várj, mért félsz? Menj el, fontos lehet, hiába vársz, ha nem lesz semmi. Én azt mondom, hogy jobb ha elmész.
2011. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
A nőgyógyásztól nem kell félni...én is kb. ennyi idősen mentem először.Engem anyukám elkísért annak idején.Menj csak el,így talán megnyugodnál,hogy megtudod,mi van.De miért is félsz elmenni nőgyógyászhoz?
2011. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.. azért félek,mert azért mégis csak egy idegen fog ott lent "matatni" és nagyon kínosnak érezném,hiába látott ő már sok olyat..
2011. nov. 17. 16:46
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Minden nőnek túl kell esni ezen,és jobb,ha az ember hozzászokik a gondolathoz,mert elvileg évente kell menni vizsgálatra.Tényleg furcsa először elmenni,de neki ez a foglalkozása.Nem érdekli az orvost,hogy most éppen hogy nézel ki ott lent,hanem azt vizsgálja,hogy egészséges vagy-e.Kérj meg valakit,hogy kísérjen el,hátha az segít enyhíteni kicsit a félelmedet.
2011. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!