Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány, ha egy pasi profilból kevésbé 'helyes'?

Figyelt kérdés

pl, orrhiba, ferdébb homlok, kiálló ádámcsutka, stb..

Vagy mi az, ami Nálatok sokat ront az összképen?


2011. dec. 7. 18:37
 1/6 anonim válasza:
100%

ha igazán akarod, ezeket a hibákat félre tudod tenni:)

szerintem az a ronda ha nem törődik magával, ha igénytelen,

de az ilyenek, amik valószínűleg születése óta megvannak, az ádámcsutkán kívül, az elhanyagolható:)

2011. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
egy g@cifolt az orrán
2011. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ha a szíved vezet, akkor ez nem lehet gond. Ha más fontos, akkor az a más a lényeg, megint nem a kinézet.

Jó dolog ha jóképű a pasid, de akkor többen pályáznak is rá.

2011. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a kiválasztott személyről van szó. (egyébként is pasi vagyok). Csak kíváncsi vagyok, hogy a kevésbé átlagos dolgok mennyire zavaróak. (mivel ismerősök részrehajlóbb véleményt mondanak)
2011. dec. 7. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kisugárzás mindent visz! Még ha nem is egy Banderas, de megvillan valami a szemében, ami megfog, akkor tőlem lehet akármekkora duda orra. Ami sokat ront rajta, az is a kisugárzásból fakad, tehát ha látszik rajta, hogy jellemileg meglehetősen instabil.
2011. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legkevésbé sem izgat
2011. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!