Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a helyes döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a helyes döntés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy ideje már tetszik egy lány. Szoktam vele beszélgetni fb-n meg néha személyesen is de ritkán látom, nem beszéltem még vele sokat.

Fogalmam sincs, hogy hogyan "szerezzem meg".

Arra gondoltam hogy ha találkozok vele és négyszemközt tudok vele beszélni akkor elmondom neki mit érzek.

Szerintetek jó ötlet?


2011. dec. 7. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb beszélgessetek gyakrabban hogy jól megismerjétek egymást :)
2011. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi van ha vki más lecsap rá?
2011. dec. 7. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hupsz!! :D semmi majd lessz másik
2011. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem más lány nem tetszik csak ő.
2011. dec. 7. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele! addig meg írogass neki facen, még nem beszéltek élőbe... am mióta ismeritek egymást + miért látod ritkán?
2011. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én azt mondom,hogy kicsit rossz ötlet..:/ Az egy dolog,hogy fb-n beszélgettek,de ha nem beszélsz vele sokat..először inkább csak beszélgessetek,ismerkedjetek,ne kapkodd el.Ha Ő is szeret,nem fog foglalkozni mással!
2011. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3 hónapja ismerem.

Azért látom ritkán mert ő másik iskolába jár, nem oda ahova én és ő hamarabb végez a sulival.

Felénk lakik, néha találkozok vele de ez kb heti 1.

2011. dec. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!