Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha pl nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha pl nagyon rossz kedvetek van, minden összejött, vagy valami miatt sírtok, akkor szeretitek ha a barátnőtök ott van és megölel, puszil?

Figyelt kérdés
Hagyjátok magatokat vígasztalni, vagy szerettek egymagatokban maradni ilyenkor? Netán ez zavaró ha egy lány ilyen?
2011. dec. 7. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. nem szoktam sírni.

2. mindig jól esik ha a csaj ezt teszi

2011. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sírni jó, megnyugtat, de azt nem szeretem, ha barátnőm elkezd vigasztalni. Szar érzés "gyengének mutatkozni". Márpedig ilyenkor a legsebezhetőbb az ember, jó hogy elvonul.
2011. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor már minden összeomlik körülöttem akkor sírok...és vannak elég depressziós hajlamaim(gének) szóval nem árt ha ott van a párom mert lehet hogy hülyeséget teszek magammal
2011. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rossz kedvem van, minden összejött, magamban őrlődöm, és sajnálom magamat. Nem gyakori az ilyen eset, ezért azonnal észrevenni rajtam, hogy valami baj van - lévén vidám természetű vagyok alaphangon is. Ha valaki észreveszi rajtam, hogy magamban tipródom, és olyan kapcsolatban állok vele, akkor el is mondom, mi bánt. Ilyenkor hagyom is, hogy megvigasztaljon, mert jólesik.


Eleinte próbáltam erősnek mutatkozni a leggyengébb pillanatomban is, de utána mindig hiányérzetem támadt legbelül. Mióta hagyom magamat megvigasztalni azoknak, akik előtt nem titkolom a gyengeségemet és megbízom bennük, sokkal könnyebb átvészelni a szar pillanatokat.


Akiknek viszont nem nyílok meg, azokat elintézem egy "hosszú" kijelentéssel, ebből levágják, hogy nincs kedvem erről beszélni velük. Általában lányoknak könnyebben megnyílok :D. Fiúknak ritkán, csak ha sokat ittam, akkor szoktam velük lelkizni :D.

2011. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a sírás nem gyengeség. Én mindig azt mondtam, hogy én aztán soha nem sírok semmin, aztán az élet még is hozott olyan helyzeteket, hogy elsírtam magam és pont olyanon, amiről ne mis gondoltam volna. Nekem kifejezetten jól esne, ha mellettem lenne az az ember aki szeret.
2011. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el ha van valami problémád ami nagyon bánt jó ha van kihez odabújni és átölelni. Ilyenkor ha valaki szomorú vagy bánatos megnő a szeretethiánya és ezen könnyen lehet segíteni egy öleléssel és pár jó szóval.

Hidd el ha nem lenne kihez fordulni ha ilyen van sokkal rosszabb lenne. Inkább örülni kellene neki hogy megosztja a problémáját és tudja hogy számíthat valakire aki segít a bajban.

2012. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!