Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabaduljak ebből a 22-es csapdájából?

Figyelt kérdés
Régebben faltam a nőket, aztán kifogtam egyet, akivel sokat voltam együtt. El is felejtettem milyen nőkre "vadászni". Aztán mióta szakítottunk(lassan 3 éve) azt vettem észre hogy nem vagyok önmagam, teljesen depressziós lettem. Próbálkoztam lányoknál, de annyira bizonytalan voltam, hogy nem jutottam sokra. Azóta nem volt barátnőm, csak egyetlen alkalmi kapcsolatom(a majdnem 3 év alatt). Mostmár elszállt az összes önbizalmam, női társaságban nem tudok értelmesen megszólalni sem. Önbizalom nélkül nem lehet becsajozni, viszont ha nem csajozok be, folyamatosan megy lefelé az önbizalmam. Már nem is látom olyan jóképűnek magam, mint régen. Ki lehet mászni ebből valahogy?
2011. dec. 8. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban önbizalom növelésre van szükséged. Vannak barátaid? Akikkel tudsz ezekről beszélni? Megkérhetnéd őket, vagy a családodat, hogy játszátok azt, hogy mindenki leírja a másik jó tulajdonságait, meglepődnél mennyi önbizalmat tud adni. Adj magadra, sportolj, figyelj a külsődre, a tükör előtt minden nap mondogasd magadnak, hogy igenis jól nézel ki, apróbb változásokat is bevethetsz. Mozdulj ki otthonról, igenis próbálkozz a lányoknál, ezt másként nem lehet. Próbálj újra "vadászni", és ne törjön le, ha elutasítanak, mindenkinek nem lehet tetszeni, ezt ne felejtsd el. És egyébként sem csak akkor vagy értékes, ha ezt egy lány visszaigazolja neked. Keress dolgokat, amikben jó vagy: a munkád, a hobbid, bármi, amitől újra értékesnek érzed magad!Kitartás!
2011. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!