Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Esetleg fiúk is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Esetleg fiúk is. Fontossági sorrendbe állítanátok ezeket a tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérni hogy írjátok le mit néztek hamarabb vagy hogy mi dominál jobban nálatok. Előre köszi!
2011. dec. 8. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt.



-Magasság

-Szem

-Arc

-Fenék

-Izom

-Alkat

-Család (milyen a családja)

-Iskolai jegyei/végzettség

2011. dec. 8. 19:02
 2/12 anonim ***** válasza:

0. Mindenekfelett ezt nézem: Viselkedés...


4. Magasság

1. Szem

2. Arc

Fenék

5. Izom

3. Alkat

Család (milyen a családja)

-Iskolai jegyei/végzettség


Aminél nincsen szám, az mindegy, nem számít semmit se.

2011. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

6-Magasság

1-Szem

3-Arc

2-Fenék

5-Izom

4-Alkat

7-Család (milyen a családja)

8-Iskolai jegyei/végzettség 20L

2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igazából hülyeség prioritást állítani ezekből, mert az összkép a fontos, no meg nem egyenértékűek ezek a tulajdonságok, egyszerűen nem lehet összehasonlítani őket, de azért megpróbálom:

1, magasság - értelemszerűen nálam magasabb csajjal max dugnék, mást nem. ha kisebb nálam az egyáltalán nem zavar, ha még nagyon alacsony is, nekem bejönnek a cuki jányok.

2, arc - nekem az arc a legfontosabb. ha nincs is jó teste, nincs segge, nincs melle, de az arca megfogott akkor komoly kapcsolatot is alakítanék ki vele.

3, iskolai jegyei, végzettség - az első kettő után azért ez következik, mert ezekről tükröződik leginkább az értelmi szintje. nem fogok összeállni egy teljesen műveletlen, ordítozó, visítozó állandóan hisztiző nővel.

4, szem - fontos, mert tükröződik róla az énje.

5, alkat - igazából annyira nem foglalkozok vele, annyi, hogy ne legyen túlsúlyos. sovány lehet, mert én is az vagyok. persze nem anorexiára gondolok...

6, fenék

7, család - ha jó, akkor jó. ha nem, akkor is, mert tudom kezelni a problémákat, nem vagyok már kisgyerek...


17f

2011. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Heló, lány vagyok :D


8. Magasság - bocs, de nem tudnék alacsonyabb sráccal járni... mondjuk 165 cm vagyok, nem nagy kérés :D

7. Végzettség - azért legyen intelligens, művelt

6. Alkat - ne legyen 100 kilós, de 60 se :D

5. Arc

4. Szem - a szín tök mindegy, csak a tekintete fogjon meg

3. Fenék - ;)

2. Izom - Ne legyen kockás hasa, nem legyen szekrényméretű, attól a falnak megyek... Csak ne legyen túl vékony, lásd: 6. pont :)

1. Család - ha szeretem, és ő is szeret, akkor már tök mindegy, hogy a családja mit mond, persze fontos a jó kapcsolat a szülőkkel, de ha nem működik, az sem baj...


Nah, lehet, hogy kicsit zavaros lett...de mind1 :)

2011. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! És még jöhet :)
2011. dec. 8. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Na én kezdem hátulról:



-magasság (pont lesz.arom én 153cm vagyok nálam nem nehezebb magasabbnak lenni)

-iskola jegyek/végzettség ( nem feltétlenül h.ülye az aki nem tanul,max. lusta,de az meg megint más téma. Ha meg valaki szorgalmas de nem egy "észlény" akkor is összetud hozni egy hármast bármiből)

-izom (na ez igazából nem oszt nem szoroz nálam,igazából ki is akartam hagyni a felsorolásból,de azért ne legyen egy szétgyúrt izom állat :D)

-család (itt nem az a lényeg hogy apuci tele legyen pénzzel,hanem hogy rendezett körülmények között éljen,magyarán ne verjék otthon,ne legyenek alkoholisták a szülei stb...)

-alkat

-fenék ( nem tudom miért imádom megnézni a pasik fenekét :P)

-szem

-arc


17/L

2011. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

4.Magasság

1.Szem

2.Arc

8.Fenék

6.Izom

3.Alkat

7.Család (milyen a családja)

5.Iskolai jegyei/végzettség 15/L

2011. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

-Szem

-Arc

-Alkat

-Magasság

-Fenék

-Izom

-Iskolai jegyei/végzettség

-Család (milyen a családja)


16/L

2011. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4.Magasság

1.Szem

2.Arc

8.Fenék

6.Izom

3.Alkat

7.Család (milyen a családja)

5.Iskolai jegyei/végzettség

2011. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!