Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok férfi "prostituált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok férfi "prostituáltat"?

Figyelt kérdés
aki hajlandó lenne elvenni a szüzességemet, mert más úgyse fogja, és nem szeretnék életem végéig az maradni. És mondhatja, hogy nem vállalja, mert annyira csúnya vagyok?
2011. dec. 8. 21:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok :)
2011. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennyi ember nem vágja, hogy ez a kérdés iróniából született, vagy a válaszok amolyan szuper-iróniának számítanak?
2011. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet és nem akarok felszedni itt senkit. (Hiába arcoskodtok, ha meglátnátok, elmenne a kedvetek.) Hivatásos kellene, akinek van gyomra mindenféle gusztustalansághoz (értsd:hozzám).

Amúgy nem én találom ki, hogy ronda vagyok. Mindenki azt mondja. A kérdés feltevése is ezt bizonyítja, nem?

2011. dec. 8. 22:22
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem irónia, csak érdeklődtem, hogy van-e ilyen. Miért, ez olyan elképzelhetetlen? :D
2011. dec. 8. 22:23
 15/32 anonim ***** válasza:
Mér ne szedhetnél fel itt senkit? :) Csak küldj egy képet és annyi. Ráadásul fizetned sem kéne érte...
2011. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Azért nem küld mert FAKE az egész.
2011. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Most már én is kíváncsi vagyok.

Küldhetnél egy képet privátban.

Sztem meg nem is vagy csúnya, csak beképzeled magadnak. Ha küldenél egy képet akkor kapnál egy egyenes választ. Lehet, hogy nem is vagy csúnya és tönkreteszed magad ezzel a beleképzeléssel. Különben meg sztem nincs is csúnya nő

2011. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Én csak egyszerűen kiváncsi vagyokhogy tényleg ennyire ronda e:D


De kép se kell ha nem akarsz, egy testmagasság-súly-kor kombó is megteszi:D

De lehet hogy arcra vagy irtózatosan ronda, ez alatt mire gondoljunk? Susan Boyle style kb?:)

2011. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Az arcom irtózatosan ronda, igen. Amúgy meg a testem is olyan, amire ti fujjoltok ("nincs mit fogni rajta").

Koromat nem árulom el, nem vagyok még 20 se és annyira nem sürgős, de ha eddig se kellettem senkinek, ezután se fogok. Már csak rondább és öregebb leszek ennél.

2011. dec. 8. 22:41
 20/32 kovpet ***** válasza:

"nincs mit fogni rajta" Én pl ezt szeretem.

Más meg azt, ahol van mit fogni... ízlések és pofonok, ugye...


Ha meg nem vagy 20, akkor nagyon jó neked :)

A depresszió meg egy betegség, amit kezelni kell.

2011. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!