Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi szerethet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi szerethet egy 20 éves lányt?

Figyelt kérdés

Sok sztorit hallottam már olyanokról, akik 10 évvel idősebb férfival voltak, de legtöbbjükről kiderült, hogy csak a szex miatt kellettek.

Van egy srác (vagyis inkább már férfi), aki erősen udvarolgat nekem, és egyre inkább olybá tűnik, hogy szerelmes is.

Tényleg szerethet, vagy csak megjátssza, hogy ágyba csaljon? Nem tudnám róla elképzelni, hogy ilyen lenne, mert egyébként egy iszonyú rendes, jólelkű, őszinte ember.

Nagyobb baj (már ha baj egyáltalán), hogy én is egyre inkább úgy érzem, hogy kezdem megszeretni...


2011. dec. 6. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerethet. És leírtad, hogy szerinted nem a szexre hajt, vagyis nem úgy ismered. Ha neked tetszik, nem zavar a korkülömbség, jól érzed magad vele, megavan köztetek aminek meg kell lennie egy jó kapcsolathoz, akkor hajrá.

Sok boldogságot hozzá! (23F)

2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szerelem nem korfüggő. Egy huszonéves srác ugyanúgy hajthat csak a szexre, mint egy 30 éves. A lényeg, hogy te is szeresd. :)
2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért ne szerethetne?

Az ilyen szexre kellős sztorikat általában a féltékeny fiatalabb srácok alkotják..

Persze nem mondom van rá példa, de ugyanannyi példa van arra is, hogy szeretik egymást.

2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az én barátom is 30, és nem csak a szex miatt vagyunk együtt 2 éve. 21 vagyok. de attól függetlenül még tényleg megjátszhatja, és csak le akar fektetni. miket mond? hogy udvarol?
2011. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az en pasim is 30 eves en meg 21 :) de nagyon szeretjük egymast..ö az igazi erzem!lehet h nalatok is igy lesz :D !
2011. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4:

Megismerkedésünk után nem sokkal közölte, hogy iszonyúan bejövök neki (eddig még nem jelent semmi olyat...), mostanában meg már... Nem is tudom... Konkrét dolgot nem mond (illetve ír, mert munkájából kifolyólag éjszaka ér haza, így főként neten tartjuk a kapcsolatot), de egyértelműen célozgat... Azt mondta, jól tudnék bánni vele (és tuti, hogy nem szexuális téren, mert egyszerű lelki dologról volt szó)... Igazán konkrétan nem írta le, hogy "szeretlek b*zmeg", de az utalásaiból én eléggé ezt veszem ki - csak nem tudom, hogy valóban így van-e, vagy csak azért fogom fel így a dolgokat, mert szeretném, ha így lenne, és beleélem magam...

2011. dec. 6. 17:04
 7/15 anonim ***** válasza:
mármint hogy éjszaka netezik és akkor ír neked? vagy napközben melóhelyről netezik és éjszaka nem tud írni? mert volt egy srác, aki így írt nekem (napközben melóhelyről, merthogy későn ér haza) közben meg kiderült, hogy este azért nem ír, mert otthon van a csaja, akivel együtt élt... :/
2011. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogy egy férfinak mire kell egy lány, az nem attól függ, hogy hány éves. Hány 16-25 közötti fiú van, aki csak dugásra keres lányokat, pin.áról pin.ára száll! És hány harmincas, akinek szintên csak szexkapcsolatra kell egy fiatal (vagy idősebb) nő, mondjuk a felesége mellett! (És én még ezt sem ítélem el, mert sok lánynak is pont ilyen kell.) De mennyi komoly kapcsolatot kereső is van, akár tini, akár harmincas. Szóval nem ezen múlik.


Amúgy én 37 vagyok, a párom 25. Amikor megismerkedtünk, 34-22 voltunk. Idén nyáron házasodtunk. Na?

2011. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

pedofília---apakomplexus együttesen

attól van ennyi ilyen szemétség

2011. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Melóból is ír, meg ha hazaér, otthonról is.

Nincs senkije, egyedül és, ez 1000%.

Pedofíliának, illetve apakomplexusnak meg pláne nem hívnám, 10 év van köztünk, nem lehetne az apám, még ha nagyon igyekszik, akkor sem.

Még ha 40 lenne, akkor megérteném ezt a hozzászólást, de így...?

2011. dec. 6. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!