Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl magasra raktam a "mércét"? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasra raktam a "mércét"? .

Figyelt kérdés

Még nem volt komoly kapcsolatom csak 1-2 villám még 13-14 éves koromban. Talán nem is nevezhetőek igazi kapcsolatnak hiszen még kisgyereknek kb fogalma sincs a szerelemről (gondolom néhányotoknak ismerős ez a helyzet). Na szóval rátérve a lényegre: nagyon válogatós vagyok, mondjuk 100 jó kinézetű lányból jó ha 1-2 bejön. Mondjuk ezzel nem is lenne baj, mivel már néhány lánnyal ismerkedtem aki igazán az ideálom, csak az a probléma hogy vagy volt már barátjuk vagy pedig szimplán nem érdekeltem. Ilyenkor mi a teendő, voltatok már ti is ilyen helyzetben? És leszögezném hogy nem a sex hajt (persze az is fontos) ha nem az hogy végre boldog legyek egy csajjal, és fordítva.

:D


2011. dec. 8. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Próbáltam lejjebb vinni, de nem ment - nem éreztem jól magam a lánnyal. Szóval nekem marad a mindent vagy semmit elve.
2011. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úgy ismerkedj egy csajjal szerintem, hogy az neked megfeleljen külsőleg


talán egy kicsit lejeb kéne adni és tovább menni, nem kell megijedni nem kell rögtön feleségül venni a csajszit, gyakorolni kell az igazira...

2011. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, hogy az ideálom, volt pasija, és nem is érdekeltem, mégcsak nem is nézek ki jobban az átlagnál, mégis összejött, már 2010 februárja óta, csak hajrá, majd összejön neked is..
2011. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd jön egyszer egy olyan, aki egyáltalán nem az ideálod, de mégis valahogy megfogott...

A közhelyes dumát azért benyomom: azért találsz mindben hibát, mert magaddal nem vagy elégedett. Ez lehet azért, mert maximalista vagy (ez durci helyzet, mert semmi sem elég jó) vagy lehet azért, mert szimplán nem becsülöd magad eléggé. Ez viszont életmódváltással korrigálható hamar.

2011. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki az átlagnál jobban, csak a csúnya lányoknál van esélyed.
2011. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!