Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasra teszem a mércét azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasra teszem a mércét azzal hogy csak olyan lánnyal járnék aki szép?

Figyelt kérdés

Azt mondták hogy nagyon az igényeim azért nincs barátnőm és a szép lányok, beképzeltek, a gazdagokra buknak, lehet hogy otthagyna egy gazdag csávó miatt.


Abban van igazság hogy egy lány tudja magáról hogy szép van nem, és ha szép akkor ki is használja ezt.


Csúnya lánnyal nem jönnék össze, hiába okos, hiába házias, hiába hűséges ha egyszer nem tudnám szeretni. Nem tudnám még a kezét se megfogni, nem hogy smároljak vele vagy lefeküdjek vele.


2011. szept. 4. 15:04
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
47%

a beképzeltség és a hűseg nem függ össze a szépséggel. nekem elhiheted, eleget szenvedtem amiatt, hogy sokan ezt hiszik. de én ismerek nálam sokkal rondább lányokat, akik ordas nagy ribancok, meg nagyképűek stb. de nálam szebbeket is, akik kedvesek, hűségesek.


szóval nem, nem teszed magasra.

2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdésedből kiindulva: mutogatni akarod v szeretni? ha ennyi számít a külső akkor lehet akármekkora segg*ej egy lány, neked az a lényeg h szép legyen.. annak meg mi értelme?! a külső nem vonatható össze belső tulajdonságokkal, az meg h te külső alapján döntesz, egyéni szoc.prob.
2011. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki mások szerint szép, vagy aki szerinted szép?

Akibe beleszeretsz, az onnantól szép lesz neked, hihetetlen, de igaz. Mondjuk ez csak a normális embereknél működik.

2011. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan aki számomra szép. Az nem érkel hogy mások mit mondanak róla, ki szerint szép és ki szerint nem.
2011. szept. 4. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Hát a szép lányokkal az a baj, hogy mindet megkapnak elsőre, így nem is becsülik meg azt amit kapnak.

A nem teljesen full-os lányok megbecsülik amit kapnak, sőt hálásak is érte.Az arany középutat keresem mindig.Több kevesebb sikerrel,mert nem akarok egy "pénzevő lánnyal" összejönni sem pedig egy csúnyácskával. Szerintem teljesen megérthető, a kedvesedre büszke szeretnél lenni.Szóval a válaszom nem, de hogy az ebben való keresésben tudok -e segíteni, senki sem tud.

2011. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
És akkor még a nők mennek külsőre... ásd el magad, köcsög.
2011. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem teljesen igazad van, kedves kérdező. Én is pont így látom a dolgot.
2011. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
OK, de akkor remélem, ti is Brad Pittek vagytok.
2011. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
100%
Brad Pitt nem jó pasi, túl vastag a szája :D
2011. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, de én a közvélemény nevében nyilatkoztam.:D
2011. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!