Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók. Pasi tudja, hogy az első?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók. Pasi tudja, hogy az első?

Figyelt kérdés
Ha egy lány átesik az első csókon, és ezt a fiúval nem közölte, a pasi érzi, hogy a lány még nem annyira gyakorlott, és, hogy Ő volt neki az első? Szerintetek?
2011. dec. 8. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, különben az még jó is lehet alaphang, nekem sem lehetett észrevenni a barátnőm állítása szerint, h az első volt..

15/F, akkor 14..

U.I.: Ha ennyi idősen nekem nem vette észre, biztos vagyok benne, hogy neked sem fogja a barátod észrevenni :)

2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát azt érezheti, hogy nem vagy olyan ügyes, de ebből még egyáltalán nem lehet megállapítani, hogy ez az első neki, vagy csak keveset csinálta eddig, vagy csak nem megy neki annyira. Szóval nem fogja tudni, de lehet, hogy rákérdez. De az is lehet, hogy elsőre jól csinálja a lány.


Amúgy ezt nem kell titkolni. Én még kifejezetten örülnék is neki, ha velem csinálná először.

2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de miaz hogy nem olyan "ügyes"? mit kell ebben ügyesnek lenni? ha vonzódsz valakihez akk megcsókolod, nincs olyan hogy hú most jó vagy nemjó. egy szerelmes első csók (úgyértem akik szerelmesek és az első csókjuk egymással) az ugyis spontán jön, és akár hirtelen és vad (bár sztem ez a ritkább, ez olyan filmes...) akár finoman közeledős végül összeérős az semmiképp se arról szól hogy "jaj most hogy csókol hogy csókolok", olyankor agykikapcs van...
2011. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet kérdés, mert mindenkivel előfordult hogy először csókolózott. Velem is, és a lány azt mondta hogy Te még nem csókolóztál. Én pedig hadakoztam, hogy de(pedig nem) de nagyon hamar belejöttem. 14 éveske lehettem.

F/60

2018. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!