Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy csók után ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy csók után ne álljon be a kínos csend?

Figyelt kérdés
Szóval amikor megcsókoltam a barátnőm akkor beállt ez a kínos csend.(A randi végén volt, de még a vonaton és utána alig beszéltünk pedig még legalább 5 percig együtt voltunk.)Ilyenkor miről lehet tovább beszélgetni?Én például mondat végén csókoltam meg.Ilyenkor hogyan lehetne folytatni az addigi beszélgetést?Annyira cikinek érzem ,hogy csak ott ültem néma csendben.Szeretném ha legközelebb nem lenne ilyen problémám.
2011. nov. 13. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
pf... nem igen vágom hogy hogy nem lehet utánna ugyan úgy beszélni. Mi akadályoz meg benne?
2011. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom.....

Nem voltam benne biztos ,hogy ő is akarta.Utána meg már el is ment az idő é csak a végén beszéltünk, akkor is kicsit a köszönésen kívül

2011. nov. 13. 13:29
 3/10 anonim válasza:
ez ilyenkor inkább meghitt csend kéne legyen
2011. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tudom de nem az volt.

Valahogy éreztem hogy itt most nem erről van szó.

2011. nov. 13. 13:35
 5/10 anonim válasza:
78%
smárold le mégegyszer
2011. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vagy csak kérdezd meg h mit gondol erről
2011. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még egy csók? Ölelés?

Vagy mindkettő?


Ha nem akarsz nagyon nyomulni, akkor csak szelíden megölelni és ott tartani.

2011. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja-ja ölelés.
2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
igen, az nagyon aranyos ^^
2011. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
oleles megegy smar puszi a nyakra talald fel magad :)))) es meg halal edesnek is fog tartani :)))))
2011. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!