Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hatásosan lekoptatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hatásosan lekoptatni valakit?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamról lenne szó, aki egy 14 éves srác, jómagam életem 13. évében járok. Ha nem tévedek, hatodik óta belém van habarodva a gyerek (állítólag vallott erről a haverjainak több ízben is), akkor még nem zavart különösebben, de az idő előrehaladtával egyre inkább eldurvulni látszik a dolog. Ami leginkább bosszant, az az, hogy a lehető leggyermetegebb módon próbálja a tudtomra adni mindezt. Órán bámul (olykor nyíltan, de sokszor suttyomban kapom rajta), piszkál, mindenért engem vesz elő (pozitív és negatív dolgokban egyaránt), naphosszat a seggemben lóg, faggatózik, stb. Egy fél perc nyugtom sincs mellette. Elutasítottam már finoman és durván, burkoltan és kerek-perec, szép szavakkal és trágárul, végigzongoráztam az összes lehetőséget te egyik sem jutott el a szürkeállományáig. Tényleg lövésem sincs, mit tehetnék még. Szerintetek?

2011. dec. 9. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Meglepően értelmesen fogalmazol 13 éves léttedre :D Úgy tűnik van egy csepp értelem benned :D


Miért nem adsz neki egy esélyt? Ennyire ronda? Vgay ennyire idegesítő?


Egyébként talán ha lejáratod a többiek előtt, vissza fogja magát. Bár ez eléggé agresszív húzsá... De ha a többi lehetőséget kilőtted, nincs mit tenni ;)



21F

2011. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen jól fogalmazol, ritka manapság ilyen helyeken.

Én azt tanácsolom, írjál neki levelet. (akkor is ezt mondanám, ha nem lenne ilyen kiemelkedő szókincsed). Az sokkal hatásosabb, egybe mindent leírsz ami zavar, és hogy semmi esélye sincs nálad. De vigyázz, ne legyél túl goromba, egy ilyen levél éppen elég.

2011. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sűrűn köszönetet mondok a dicséretekért, növelő hatást gyakorolnak csekély kis önbizalmamra.:D

A külsejében találom a legkevesebb kivetnivalót, a személyisége sokkal irritálóbb számomra. Ezen véleményemet osztályom többi tagja is osztja, egész egyszerűen annyira idétlen alaptermészetű, hogy lehetetlen egyhuzamban öt percnél tovább tűrni a jelenlétét. Másrészt nem tartom tisztességes eljárásnak az emberekkel puszta szánalomból való párkapcsolatkezdést, ha rábólintanék a szavakba nem öntött kérésére, őt is becsapnám és magamat is. Arról már nem is beszélve, hogy első barátomnak olyan személyt tervezek választani, akiben valóban meg is fog valami. Nem vagyok rá büszke, de mikor már végképp elborult az agyam, volt példa a lejáratásra is. Mondanom sem kell, hogy minden a megszokott kerékvágásban folytatódott perceken belül.

Második válaszoló, nem hülyeség a tanácsod, megfogadom, mert sanszos a siker. Köszönöm mindkettőtöknek!

2011. dec. 9. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
szerintem ű.ez lehet durvának fog tűnni, de veretsd meg valakivel.kicsit durvának hangozhat a dolog, de van, akin az értelem nem hat,azon az erőszak hat.
2011. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennél azért intelligensebbnek tartom magam. Az erőszak semmit sem orvosol igazán, legfeljebb pánikkeltésre jó, ami nem nevezhető korrekt megoldásnak. Amúgy is elég gyenge fizikumú szerencsétlen, a lányok nagyobbik hányada lazán lenyomja minden erőpróbában (voltam már tanúja egypár efféle esetnek).
2011. dec. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!