Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nekem teccik, és messze lakik naon, pasija is van, de én elmondtam neki, hogy szeretem, és teccik. Egyáltalán nem akar lekoptatni, szerinte még kedves is vok. De szerintetek is a "sírba viszem őt" ha minden nap beszélek vele msn-en?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 20:03
 1/8 Moszuke ***** válasza:

honnét veszed hogy nem akar lekoptatni?

ha csak azt mondta, hogy kedves vagy akkó' az bizony lekoptatás.

2010. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nielindi ***** válasza:

Van egy lány, aki nekem teTSZik, és messze lakik naGYOn, pasija is van, de én elmondtam neki, hogy szeretem, és teTSZik. Egyáltalán nem akar lekoptatni, szerinte még kedves is vAGYOk. De szerintetek is a "sírba viszem őt" ha minden nap beszélek vele msn-en?


buz1-e vagy?!

2010. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha neki is rövidíthetsz, meg nem "tucc" helyesen írni, meg naonozol fiú létedre, akkor garantáltan a sírba viszed

Alapból valószínűleg csak letilt egy idő után

2010. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te most fiú vagy? Ha igen, akkor b*zi vagy?

Vagy mi ez a sok rövidítés és tinilányos szóhasználat?

2010. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem CSAK azt mondta! beszélünk minden nap!
2010. dec. 23. 20:13
 6/8 A kérdező kommentje:
csak itt írok így... meg itt is csak hülyeségből
2010. dec. 23. 20:14
 7/8 Funktasztikus ***** válasza:
de te gyökér.... tanuljáááá mmáá meg irni-.- miaz h naon? én is igy irtam de rájöttem utcsó gyökér ir igy jah és a lányok-.-.....elöször irj normálisan:) utána duma:D
2010. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
NEM ÉRTITEK H CSAK ITT ÍRAM ÍGY!!!! VELE NORMÁLISAN SZOKTAM! BÁR LÁTHATNÉK 1 VLASZT IS!
2010. dec. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!