Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy/hol ismerkedtetek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol ismerkedtetek meg, hogy/hol jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Ex barátnő/pasi és jelenlegi is lehet ( esetleg kort odayírnátok?)
2009. máj. 16. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most is eggyütt vagyunk:)

A barátnőmnél voltam,és ő bnőm szomszédja:) és találkoztam vele is.:)

Felvett utánna msnre

Beszélgettünk

Aztán bnőm tartott szülinapi bulit és azon jöttünk össze:)

én 15/L

ő 17

2009. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben egy osztályba jártunk, de 4 év alatt semmi nem volt,csak barátság. Ballagás után, nyár végén jöttünk össze, egy buliban, és kiderült,már régóta ezt akarjuk mindketten, csak féltünk :)

9. hónapja vagyunk együtt.

20/L

2009. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen egy fárasztó és hosszú vizsgaidőszak után elmentünk a közös barátainkhoz bulizni. Ekkor már ismertük egymást, de kb. semmit nem tudtunk a másikról és soha 2 mondatnál többet nem beszéltünk. Aztán később, már az egyetemi klubban, a dolgok olyan fordulatot vettek, hogy nem kicsit részegen, táncoltunk, én nyomultam rá, ő meg megcsókolt. Mindez kicsit több mint egy éve történt.És azóta boldogan élünk, míg meg nem...


Így elmondva nem olyan romantikus. De azért jó volt :):) Eléggé jó.

21/l, a barátom 25 :)

2009. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismerkedtünk meg, aztán rá pár hétre találkoztunk élőben először. Már akkor éreztük, hogy ez egy olyan kapcsolat, amiből házasság lesz. Az is lett. 3 éve vagyunk már házasok és van egy kisbabánk is. 24/L, 30/F
2009. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan ismerkedésből származott az első komoly (4 éves) kapcsolatom, amire az elején a haverok fogadásokat kötöttek, hogy hány napig leszünk együtt. És szerintem senki nem gondolta volna - mi magunk sem -, hogy ez tényleg komoly lesz.

16 éves kiscsaj voltam, amikor egy koncerten, nagyon részegen összejöttem egy zenésszel (punk zenész, nem ilyen sztááár :P), aztán hetekig igazából csak szexelni jártunk össze (le lehet pontozni, hogy milyen züllött voltam, de ettől még ez így történt és mégsem lett belőlem sarki ribanc), aztán 1 hónap után kezdtük érezni, hogy mi szeretjük is egymást. Így voltunk együtt 4 évig, abból 2-ben együtt laktunk. Most 23 éves vagyok, azóta is jóban vagyunk, na persze már tényleg csak haverok vagyunk, én azóta férjhez mentem és gyerekem is született. De haveri viszonyban maradtunk, nem haraggal válltunk szét.

2009. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

felmentem chatre megejteni a félévente esedékes szórakozásom, ott beleléptem egy vicces nevű valakibe..beszéltünk, felvett egy (egyértelműen) kamu msn címre, és javasolta, hogy camezzünk..én 'egyszer élünk' alapon belementem, és innentől fogva szinte minden nap 'találkoztunk' msnen.közben egyre többet beszéltünk, és 4 hónap után felvett az igazi msn címén, bejelölt iwiwen, kicsit feljebb fordítottuk a camet, hogy végre lássuk egymás arcát is, és összejöttünk.

3 éve vagyunk együtt.

én tizenhét (lány) vagyok, ő huszonegy.

bizarrnak bizarr..jobb lett volna, ha lettek volna romantikus randik, vagy udvarlás, de ha ez kellett ahhoz, hogy megismerjük egymást, akkor nekem megérte.

2009. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en a mostani baratomat ugy ismertem meg hogy o az osztalytarsnommel jart en meg akkor mentem epp ranidra egy fiuval,de mar akkor ereztunk egymas kozt azt a szikrat,a osztalytarsnommel 3hetig jart aztan szakitott vele, es mi mar 11 honapja es 1hete agyunk egyutt
2009. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gimi első osztályban szeptemberben osztálykirándulás volt, és leszálltunk a buszról, ömlött az eső. Levettem a felsőm, alá álltunk, és együtt mentünk a célpontig, számomra nagy élmény volt. (osztálytársak vagyunk) Visszafele menet elkértem a telefonszámát, és egyre többet mentem oda hozzá a suliban. Aztán együtt jártunk úszni, elkísértem mindig a tesójáért is a suliba, msn-en is dumáltunk, aztán osztályfőnök szülinapi buliján az osztály hivatalos volt, félrehívtam a lányt, elmondtam neki mit érzek valójában, és hogy mennyire komolyan gondolom, ő pedig igent mondott másnap. :) Ennek másfél éve, azóta is együtt vagyunk.


17/F és 16/L

2009. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!