Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a párotokkal? Hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Olyan válaszok is érdekelnek, hogy melyik volt a legemlékezetesebb, legizgalmasabb, legromantikusabb stb... megismerkedésetek. :))))
2010. nov. 5. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
juujj...hát a miénk...legelőszöris, elmondtam neki hogy nagyon tetszik meg stb....és erre ő annyit mondott hogy nem tudja hogy lehet-e köztünk valami mert ő még nem beszélt azzal a lánnyal aki igazán kell neki...akkor össze dölt bennem egy világ, és ugy voltam vele, veszett fejsze nyele, tehát nem foglalkoztam vele....rá kb 1-2 hétre fent voltunk egy közös ismerősnél, ahol nagyon jól elvoltunk, és bementünk a fürdőszobába beszélgetni kb bent voltunk 1 órát....utána megkérdezte hogy nincs-e kedvem megvárni vele a buszt...én nagy örömmel egyből rávágtam hogy dehogy is nem :) tehát elkisértem buszmegálójába, de nem ment egyből haza, elmentünk sétálni...ott már lehetett érezni hogy lesz valami, és leültünk egy padra, átölelt és megcsókolt.... azóta eggyüt vagyunk....immár nov. 18-án leszünk 1 évesek :)
2010. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jah és utána kiderült, sogy nem volt semmilyen más csaj, csak nem volt benne biztos hogy mit szeretne
2010. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2010. nov. 5. 09:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy koncerten ismerkedtünk meg, ő volt a dobos:) Rögtön felfigyeltünk egymásra, 2 évig voltunk együtt. Még mindig szeretem:/
2010. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én eléggé modern módon....

myVIP-en bejelöltem ismerősnek...mint később kiderült van jópár közös ismerősünk...felvettem msn-re beszélgettünk egy csomót...találkoztam vele egyszer...szerencsére nem lakik túl messze...akkor még csak haverként tekintettem rá...aztán azóta sokkal többet beszél(t)ünk és belezúgtam...elmondtam neki és mint kiderült ő is szerelmes belém...megint találkoztunk és hát az lett a vége a napnak hogy járunk....hát így valahogy...


és igaz lett az amit a barátnőm mondott...

ismeretlen --> ismerős --> haver --> barát --> szerelmes leszel belé --> és a pasid/barátod/fiúd

2010. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
huh...én egy parkban odamentem hozzá mikor gitározott (hátközépig érő barna haja volt, kék szeme, gyerekkori ideálom:D). Egy barátjával volt. Az a barátja kérte el az email-cimemet, hetek múlva vele kezdtem el járni...(a kék szemű barna hajú srác meg nem mert lépni, azt hitte nem tetszem neki) Ez a kék szemű srác az egyik legjobb barátnőmnek kezdte csapni a szelet, időközben én szakítottam a haverjával...Sokat gyötrődtem amiatt, hogy engem észre sem vesz (ő is ugyanezt hitte, hogy észre sem veszem:D) Egy este hazakísért engem és a barátnőmet is. Hosszasan beszélgettünk...nekem lelkiismeret furdalásom volt a barátnőm miatt, akinek szintén tetszett a kék szemű srác. 3-4 hónap múlva ismét találkoztunk és a hosszas beszélgetés végén megcsókolt...akkor azt kérdezte "hogyan tovább?". A folytatás az lett, hogy kb egy évig nem beszéltem a barátnőmmel, míg megbocsájtott, ma már csak nevetünk ezen. A kék szemű hosszú hajú srác azóta levágatta a haját és az eljegyzésen gondolkodik, már több mint 3 éve együtt vagyunk:)
2010. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó de jó neked:) Grat!
2010. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
versenyen ismertem meg aztán egy suliba kerültünk. egyre többet beszéltünk:) elhívott találkozgatni. Már az egész város tudta hogy szeret. cska még én nem;) azt hittem baráti a dolog:) de végül elmondtaa:P és nagyon boldog vagyok:)
2010. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezek tök jók! :) Gratulálok nektek!


Az én barátomnak is hátközépig érő haja van, amikor kibontja (ritkán teszi), olyan mint egy angyal. Mellesleg jó belekapaszkodni szex közben is. ;)

Egy utazás során ismertem meg.

2010. nov. 5. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:
köszönöm:) kérdező neked is minden szépet
2010. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!