Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az Auchanban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az Auchanban az egyik biztonságiőr mit tehetek?

Figyelt kérdés
Megtetszett az egyik Auchanban az egyik biztonságiőr, hogy adhatnám a tudomására? Szokott nézni, de hát ez semmit nem jelent, gondolom minden nőt megnéznek. Ti hogy közelednétek? Azért mégiscsak nő vagyok, nem nyomulni akarok..
2009. máj. 16. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát szemezz vele, mosolyogj rá!:) Nemtudom, ez most lehet hülye kérdés, de a biztonsági őröknek nem szokott a mellükön lenni iylen kis névkártya vagy mi? Mert ha igen akkor kisasolhatnád a nevét, aztán megkereshetnéd iwiwen vagy myvipen. Onnan azt is ki tudnád deríteni, hogy egyedülálló-e? Ha igen, akkor írj neki!:)
2009. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok lehet hogy kicsit elcsépelt dolog ez az iwiw meg myvip de most tudsz jobbat? nekem ez jutott hirtelen eszembe, nálam is sok pasi bepróbálkozott ezeken az oldalakon.:)
2009. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna nincs névtáblájuk:(
2009. máj. 16. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Lopj el valamit, és kezdj el futni, ezzel felébreszted benne a vadászösztönt!:D


Egyébként szerintem fordulj hozzá valami mondvacsinált kérdéssel, amihez még van hozzáfűzni valód, aztán hátha elbeszélgettek... Pl megkérded nem-e tudja, hol van ez vagy az, merthogy miért is kellene, és akkor kifejted. Aztán bármikor mész, jogosan rámosolyoghatsz, vagy köszönhetsz is...

2009. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is kérdezz tőle valami ilyesmit,aztán lehet máskor is szóba elegyedtek. :)
2009. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, tényleg hasznosak. Ő szokta néha nyitogatni a szekrényeket ha a vásárló nem tudja kinyitni, lehet egyszer ráfogom nem nyílik...:D Aztán kérdezősködöm majd. Csak akkor lesz nehéz ha nem érdeklődő utána..
2009. máj. 16. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Na tipikus!! CSak vicceltem amugy.:D

Elolvastam a kérdést, és mosolyt csalt az arcomra meg eszembe jutattott egy emléket.

Én is jártam hasonló "cipőben" egyszer (ugy 3 éve).Így utólag már csak mosolyogni tudok rajta. Kis bolonodos (kis)lány volta akk. még.

Szval sztem ne tégy semmit. Illetve kb. hány év van köztetek (mert ez a kérdésedre nézve elég meghatározó)?

Ja, és majd még lenne egy kérdésem!:)

2009. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak írtam privátot, sztem ezt már úgysem olvasod.
2009. máj. 17. 00:04
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

szia. megkaptam.

Amugy tévedtél:), vissza szoktam olvasni ált.-ban hogy írt-e a válaszomra az illető!:)

A lényeg, h azért írtam amit írtam, mert aszt hittem hasonló helyzetben voltunk de rájöttem;nem. A második kérdés az lett volna, h nem ugyanazonegy biztonságiőrről van szó,de erre is már tudom a választ, h nem.

Ja és sok sikert Neked/Nektek!:)

2009. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék mi volt a történeted, mármint tanulhatnék belőle. Akár privátba is leírhatod. Meg ha van tipped te mivel mennél oda vagy mivel mentél oda az jól jönne. Van e ötleted mit tehetnék?Lassan már ott töltöm majd a napjaim nagy részét:D Kicsit cikinek érzem..
2009. máj. 18. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!