Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégítettétek már ki magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégítettétek már ki magatokat análisan így? Egyik barátom mesélte, hogy ő kipróbálta és engem érdekel milyen érzés lehet.

Figyelt kérdés
Elmondása szerint bele ürítkezett egy gumiba és lezárta az óvszert gyorskötözővel. Ezzel hatolt be. Szerinte sokkal biztonságosabb, mintha mással csinálná, mert így tuti nem sérti fel a bélfalat. Először gondolt arra is, h lefagyasztja, de az valószínűleg nem élvezhető, mert állati hideg.. Jó ezt értem. Ti mit gondoltok? Próbálta már ezt valaki? Szerintetek el lehet így kapni valami fertőzést?? Tapasztalatokat várok, nem kioktatást, hogy meleg vagyok, vagy erre más jelzőket..... Köszönöm. 23/F
2011. dec. 10. 19:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Elég érdekes módszer azt meg kell hagyni, ez alapján egyértelmű h még nem próbáltam (valószínű nem is fogom!). H kaphatsz-e el fertőzést, nos nem hinném hisz olyat helyezel vissza ami belőled jött ki.
2011. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

ez undorító o_O

ha már ilyen dologra érzel kedvet vegyél egy sima vibrit...

2011. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Bele ürítkezett, mint beleszart? :D
2011. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen gondoltam erre, hogy talán nem lesz semmi bajom, elvégre onnan is jött eredetileg. De akkor is izgulok :$
2011. dec. 10. 19:16
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
egy szaros gumit akarsz a seggedbe dugdosni?
2011. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen belesz@rt. Szerintetek gáz ez?
2011. dec. 10. 19:17
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondása szerint bele ürítkezett egy gumiba és lezárta az óvszert gyorskötözővel."


Most komolyan normális választ vársz ERRE?



Amúgy szerintem jobb ötlet lett volna ha egyszerűen szivacsot, vagy bármilyen más kitöltésre alkalmas anyagot használt volna, minthogy beleszrik, de mindegy. Szerintem a barátod kissé aberrált.


Egyébként nem rossz érzés, de nekem kicsit kiábrándító volt utána. :D A gumi tényleg jó ötlet. Mondjuk tollat is rakhatsz bele kezdésnek, aztán jöhet a gyertya, vagy akármi más...csak kérlek...ne szarj bele.

2011. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
a vibrátor nem jó, már próbáltam és mivel merev kicsit fájt.
2011. dec. 10. 19:18
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen undorító. Ember, egy vibrátort vehetsz 800 ft-ért, veszel hozzá síkosítót és nem sérted fel.
2011. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nem merev vibrátorok direkt análisra.
2011. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!