Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan takarjam el az érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan takarjam el az érzéseim?

Figyelt kérdés
Teljesen belezúgtam egy férfiba, aki foglalt. Nagyon régóta küzdök az érzéseimmel,nem vagyok naiv, de ebben a helyzetben képtelen vagyok reálisan gondolkodni. A kialakult helyzetről ő is tehet,ok nélkül nem esek bele valakibe. Úgy érzem Ő élvezi a kialakult helyzetet,én viszont nem. Ő nem változtat ,nekem kell valamit. Azt akarom, hogy nem érezzek semmit, ha meglátom. És addig amíg ezt nem értem el, addig mit tegyek? :)
2011. dec. 1. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Papírlappal és most reklám:
2011. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél nagy sapit, és húzd le a karimáját ha előtte mész el.
2011. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vicces a papírlapos megoldás,de ilyen segítségre nem vagyok kíváncsi, légyszi mellőzd a humoros válaszaidat legközelebb!
2011. dec. 2. 08:55
 4/4 A kérdező kommentje:
A sapis megoldás akkor dől meg, amikor beszélnek kell vele :) Egyéb?-csak azok írjanak akik érdemben hozzá tudnak szólni vagy hasonló cipőben járnak!!!!!!!!!
2011. dec. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!