Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a fiúk a homokosokat ha a leszbiket nem?

Figyelt kérdés
Hiszen a lényeg ugyanaz: azonos nemü van azonos nemüvel. Ezen kívül vannak férfiak akik a nővel análisan szexelnek. Tehát miért fogadják el a leszbiket és a homókat miért nem? Nem olyan válaszokat szeretnék hogy mert két nő az szép látvány, két férfi meg undorító. Észérveket kérnék.

2011. dec. 10. 20:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%
Én fiú vagyok, és mindkettőt elítélem.
2011. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Homokos a tengerpart, ők egyszerűen csak b_uzik.

http://www.youtube.com/watch?v=P-lKfqIV7B0

2011. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Mert sztem a pasik ítélkeznek általában,és arra gerjednek ha két csaj kényezteti egymást,de az már taszítja őket,ha két pasi teszi ezt.
2011. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Igen, de análba nyomatnák, csak azzal nyugtatják magukat hogy nővel vannak, holott ugyanazt teszik amik a homokosok. Azaz ugyanoda teszik.
2011. dec. 10. 20:43
 5/47 anonim ***** válasza:
29%
Hát azért nem egészen ugyanoda...:S
2011. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
70%

én mindkettőt elítélem mert fajtalanságot követnek el

én csak a nő meg a férfi együttlétet tudom bírni.

2011. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ha análba csinálja akkor hova teszi a nőnek? Az orrába? hehe Nem, hanem ugyanoda ahova a homokosok egymás közt. Vagy te ezt nem tudtad???
2011. dec. 10. 20:46
 8/47 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekel egyik sem, de előttem ne smacizzon se 2 pasi se 2 csaj. Természetellenes. Amíg ezt nem teszik addig nem érdekel mit csinálnak a magánéletükbe. Ez az análos dolog meg, nem mindegy, hogy te dugod be valakinek, vagy neked dugják be. Amúgy meg nem szeretem az anált, egyszer próbáltam ki mert a csajom nagyon kérte, hogy próbáljuk ki, de nem az én stílusom.
2011. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Inkog Nito ***** válasza:
35%

Nem egészen ugyanoda ? XDD


Na a témához hozzászólva:Régebben beszélgettem egy leszbikus lánnyal és mondtam hogy engem taszít a férfi homokosság,de a női az valahogy tisztábbnak látszik...Persze a lényeg ugyanaz.Ő azt mondta hogy a férfiak homokosságát ő is undorítónak tartja.Talán abból fakad hogy két nő mivel ők (legalább is nekik kell lenni) az "ártatlanoknak" ezért ezt nem ítéli el annyira a társadalom.És most ne haragudjon meg senki de amikor két bombázó egymásba van gabalyodva az igenis szexi :D

2011. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt az anti-anál marhaságot! Nem attól lesz valaki b*zi, hogy egy segglyukba rakja, hanem attól, hogy a férfiakat szereti férfi létére. Aki análisan csinálja egy nővel, általában nem csinálná férfival is...


Én se a leszbiket, se a homokosokat nem ítélem el, viszont szerintem a két dolog egyforma, ebben egyetértek veled.


Pszichológiai okokat tudok mondani:

1. A fiúk saját férfiasságukat próbálják demonstrálni azzal, hogy lenézik a melegeket. (Esetlegesen ezzel kompenzálják!) Ez olyan, mint mikor valakit egy iskolában kiközösítenek, hogy mutassák, hogy ők milyen erősek, kemények. Pedig épp ettől gyengék.

2. Elég sok srácot izgatnak a leszbik, és szívesen csinálnák hármasban, 2 lánnyal.

2011. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!