Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a fiúk a homokosokat ha a leszbiket nem?

Figyelt kérdés
Hiszen a lényeg ugyanaz: azonos nemü van azonos nemüvel. Ezen kívül vannak férfiak akik a nővel análisan szexelnek. Tehát miért fogadják el a leszbiket és a homókat miért nem? Nem olyan válaszokat szeretnék hogy mert két nő az szép látvány, két férfi meg undorító. Észérveket kérnék.

2011. dec. 10. 20:38
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Bizonyos esetekben az ilyen erős undor és elutasítás a latensséget jelenti. Nem konkrétan rád gondoltam, csak megjegyeztem.
2011. dec. 10. 22:07
 22/47 anonim ***** válasza:
Én maga a szituációra mondom hogy undorító,megalázó,és gondolom te sem szereted más férfi farkát nézegetni :D
2011. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2011. dec. 11. 08:31
 24/47 anonim ***** válasza:
ÉS szereted más férfi farkát nézegetni?
2011. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Mellesleg: "Észérveket kérnék."

Hiába vársz észérveket egy érzelmi kérdésre. Az érzelmeket nem lehet érvekkel magyarázni.

2011. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Azok a férfiak primitív bụzik, akik elítélik a melegeket, de a leszbiket nem. Ezek a férfiak bụzik, mert a homoszexualitást támogatják a leszbik támogatásával. Primitívek, mert különbséget tesznek a férfi és női homokosság között.


Valójában semmi különbség nincs a melegek és a leszbikusok között. Ugyanolyanok. Normális heteroszexuális férfi nem foglalkozik egyikükkel sem.

2011. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van.
2011. dec. 11. 17:34
 28/47 anonim ***** válasza:
26-os te vagy nő vagy,vagy bu*i ,a normális hetero férfi elítéli a bu*ikat,a leszbiket nem
2011. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Az összes nőnek üzenem,ne higgyétek azt hogy tudjátok milyen a férfi ,minden nő azt mondja hogy a férfiak egyszerűk(kinek nem inge ne vegye magára) hol ott fogalmuk sincsen milyenek,nektek van egy elméletetek és már azt hiszitek ilyenek is vagyunk.nem vagyunk bonyolultak ,egyszerűek vagyunk csak nem nektek.hiába magyarázzuk ti nem értitek ,ezért vagyunk bonyolultak nektek.az a válasz a kérdése hogy ,a leszbik szexik és izgatnak,a bu*ikat utáljuk mert undorítóak,és kész.
2011. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

29-es


A magad nevében nyilatkozz te bụzi!


Normális hetero férfi nem foglalkozik/támogatja a leszbiket sem. Ezek szerint kiderült, hogy bụzi vagy és pontosan illeszkedik rád a korábbi írásom, mert ennyire fáj az igazság neked.

2011. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!