Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli pasit hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli pasit hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Kollégámról van szó, de ritkán találkozunk a munkahelyen, munkahelyen kívül meg egyáltalán nem futok össze vele sehol. Viszont nem akarom hogy a kollégáink észrevegyék mi a szitu. Nem tudok vele beszélgetni se, azt viszont tutira tudom hogy bejövök neki. Nem úgy nézek rá mint egy potenciális jelöltre, bár kitudja. Nagyon vonz szexuálisan.
2011. dec. 11. 11:09
1 2 3
 1/30 Kobudera ***** válasza:
Sehogy.. Ne meghódítani, vagy leigázni akard. Mit szeretnél Tőle? Alkalmi kapcsolatot, vagy sokkal mélyebb érzésekkel teli netán szerelmet? Ő milyen beállítottságúnak tűnik? Kevés az infó amit írtál.. 31/F
2011. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Alkalmi kapcsolatot, aztán kitudja. Még soha nem volt velem ilyen, hogy egy pasi elsősorban ,,erre" kellene. Nem tudom mivan velem. :/ Testileg vonz nagyon nagyon...
2011. dec. 11. 11:14
 3/30 anonim ***** válasza:

mivel leírásod alapján nem meghódítani szeretnéd, hanem ágyba vinni, ha tudod, hogy bejössz neki, akkor amikor kettesben maradtok valahol, pl lift akkor szegezd neki a kérdést:

"bejövök neked? és most kérlek az igazat mondd, mert ilyen pletykát hallottam!"és mosolyogj rá

2011. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Kobudera ***** válasza:
Hm.. még sohasem volt? Hát nem tudom. A férfiról..khm bocsánat a pasiról nem írtál. Ám a legtöbb pasi kapható az ilyenre. Esetleg van családja? Bár ha ez nem erkölcsi kérdés számodra... Sok információt nem tudunk, de nem adnék olyanba segítséget ahol egy másik család láthatja kárát, mégha ehhez az a bizonyos pasi is kell. Amúgy a nőknek annyiból van könnyebb dolguk, hogy ha csinosak már csak egy ötlet kell és a férfi megfogható.
2011. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Miért kell sok információ? Leírtam, hogy 30-as, kolléga, de nem tudok vele beszélgetni. Nem nős, nincsen családja, egy barátnője van, ami hogy őszínte legyek nem érdekel. És most lehet oltogatni. Ha nem segítesz, akkor nem segítesz.
2011. dec. 11. 11:37
 6/30 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője és szereti akkor nem is kell mondanunk semmit se, mert nem fogja megcsalni. Az meg, hogy bejösz neki hát...Tudod mindent a szemnek és semmit a kéznek. Nem jelenti, hogy szexelni fog veled. Nem kívánok neked szerencsét amiért cafka akarsz lenni, sőt szoritok, hogy ne is sikerüljön neked:)
2011. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

akkor szeritem maradj az általam javasoltnál, legfeljebb, ha hűséges azt válaszolja, hogy nagyon jó nő vagy, de mivel van barátnője, és nem akarja megcsalni, ezért maradjatok jó kolegák.

ez után érdemes elgondolkoznod a következő lépésen. mert, ha valóban hűséges, és te azt mondod, hogy nem érdekel a barátnője, mert csak őt szeretnéd jobban megismeri, akkor esetleg elterjesztheti, hogy ilyen vagy... ami csak abban az esetben hasznos, ha sokakkal akarnál lefeküdni a munkahelyen, illetve ha a kolleganőid lenéző pillantásait akarnád kiharcolni.

ha viszont csak nem hitt a fülének elsőre, akkor alakulhat a dolog


egyébként nincs egy közös ismerősötök, akiben megbízol e téren, hogy puhatolja ki mi az álláspontja a barátnőjével?

2011. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Jó szoríts :)
2011. dec. 11. 11:54
 9/30 anonim ***** válasza:
szorítanálak, de nem én vagyok a kiválasztott! :-P
2011. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
11:45-nek szántam :) aki szorít hogy ne sikerüljön.
2011. dec. 11. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!