Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 év körüli férfitársaim, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év körüli férfitársaim, ti nem vagytok úgy vele, hogy néha amikor megláttok egy 40 év körüli nőt, teljesen meg kívánjátok?

Figyelt kérdés
Akik nagyon adnak magukra.A mi nap is láttam egyet,kb 42 éves lehet ,de nem néz ki annyinak,és olyan jó teste van hogy a nyálam elfolyik érte!Már bókolgatni is szokott.Szőke ,kékszemű,nagyon jó testű,nagyon szexi hangú,milf...ohh veletek nem volt még ilyen? :)
2011. dec. 1. 20:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezt jól meg mondtam, 42 éves lehet de nem néz ki anyninak..midnegy..úgyis értitek!! :D
2011. dec. 1. 21:00
 2/14 anonim ***** válasza:
de
2011. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Velem még nem volt... de ha valóban olyan fiatalos akkor, honnan gondolod hogy 40 év körüli, főleg úgy hogy kb. 42 éves lehet?....... mintegy, és ha nem haragszol: a férfitársaim szöveget is kissé nyálasnak találom, férfipasim....


22/F

2011. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pontosítok! Nektek az ilyenek nem jönnek be? :) ez a nő direkt úgy ment előttem hogy a seggét nézzem...de egyből fölállt a farkam... :D komolyan amúgy,néhány e korosztályú nő,ezerszer kívánatosabb a huszonévesektől.
2011. dec. 1. 21:05
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyszóval,meg dugnátok a milf csajokat? :) Am hallottam valakitől hogy 40 év körül mozog ,de 26nál többnek nem nézem
2011. dec. 1. 21:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Te viheted a 40-eseket, nekünk meg megmaradnak a 20-sok:)
2011. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A barátaim szerint már-már beteges milyen vonzalmat érzek a 30-40-es Nök felé.

Egyrészt vannak köztük olyanok, akikért a világ végére elmennék és Ök értékelik azt is, hogy Én ki vagyok!

2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na ugye :) ! már ketten vagyunk
2011. dec. 1. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Az olyan nők nekem nem jönnek be, akiken látszik, hogy 40 felettiek.
2011. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy hülye éretlen kis csaj, aki az apja korabeliekre bukik.
2011. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!