Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy alkalmi buli szexet ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkalmi buli szexet ti mennyiből tudtok megoldani?

Figyelt kérdés
Mennyi ez az összeg, ami egy éjszakai, alkalmi szexhez kell nektek?
2011. dec. 11. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez milyen kérdés..? :D menj k*rvázni és kérdezd meg őt ;)
2011. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Én lány vagyok, de enged meg, hogy válaszoljak.


Lássuk csak... egy jobb szórakozóhelyre van belépő, ami úgy 1500-2000, veszel magadnak egy piát 1500. Veszel a csajnak legalább két piát 3000. Szóval, ha még kajára nem is hívod meg, akkor is 6000-be minimum fáj.

2011. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó te az operabálba jársz? 300 Ftért már lehet sört kapni, a nőt meg amúgy sem megvenni kell, vagy ha igen akkor ilyen erővel mehetsz k.rvához is. A sznob p.csákat meg hanyagolni kell.


F/20

2011. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, h milyen jól nézel ki.
2011. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi valaszokat!


6000 Ft?? Te jó ég és ebben még benne sincsen az elengedhetetlen óvszer vásárlás, ami minimum 500Ft, 6500 Ft az egy kicsit erös! Én csak egy egyszerű, 19 éves kamasz fiú vagyok, aki szeretne egy alkalmi szexet mert hosszú ideje nincsen csaja, nem luxus klubba szeretnék menni! A legjobb az lenne, ha olcsón meg tudnám oldani, s lenne egy kalandos éjszakám, ennyit szeretnél csupán


(Vagy ha tudtok valami jó, olcsó, erre alkalmas helyet, tippeket, nagyon megköszönném!)

2011. dec. 11. 13:17
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

De ha nem krvához akarsz menni akkor miért a pénz szemszögéből közelíted meg a dolgot? Elmész egy koncertre/diszkóba a haverokkal, aztán be kell próbálkozni egy csomó lánynál és nem úgy, hogy viszed neki az italokat. Attól csak lúzernek fognak tartani.


Én alkalmi csajt soha nem hívtam meg még piára se, nem ezen múlik a dolog, persze ha később a barátnőm lett akkor evidens, hogy meghívom meg költök rá, de az már megint más tészta. De még akkor se kell a legdrágább dolgokat, elég azt amit te iszol vagy ő szeret hasonló árban. Meg jobb helyeken ő is ad bele lóvét.


F/20

2011. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nezz korbe a neten,4-5.000forintert talalsz lanyt,aki biztos,hogy segit rajtad buli elott.es ez tuti.

nem lesz pofara eses,hogy boocot csinalsz magadbol egesz ejjel,hordod a piat,jatszoda hejjesspasse-t,hogy aztan a lany hajnalban lelepjen.

2011. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Én alkalmi csajt soha nem hívtam meg még piára se"


Mit ne mondjak, egy hatalmas görény lehetsz. Meg ez, hogy ha drágább helyre mentek adjon bele a barátnőd is... meg hogy válaszon hasonló árkategóriából, mint amit te iszol... na ez az, akit biztosan nem hívnak "gentleman"-nek.


Akkor javaslom a Morrisons akármelyikét, sok ott a proli lotyó.

2011. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Előző, te nem is érsz annyit, h meghívjanak bármire is. Lovagias gesztus fizetni a lánynak a kaját-piát, de taplóság ezt elvárni.
2011. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Nálad lehet ezt görénynek nevezik, mifelénk inkább csórónak. De kifejtem érthetőbben, az alkalmi nőimet feleslegesnek tartottam meghívni piára mert nem ez a legfontosabb szempont: 1. általában nincs nálam valami sok pénz 2. beszélgetünk/táncolunk/már eleve van nála pia. A barátnőmnek pedig Karácsonyra,szülinapra stb. mindig spórolok annyit előre, hogy tudjak valami normális ajándékot venni, viszont ha csak úgy beülünk valahova akkor miért ne adhatna bele ő is? Gondolok itt arra, hogy pl. legutóbb volt nálam 1 1000-es meghívtam 2 sörre , meg ittam én is annyit, a pénztárcám itt ki is merült, aztán ő hozott még 1 kanyart. Nem értem ezért miért vagyok görény.


F/20 A proli

2011. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!