Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik fiu jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik fiu jön be jobban? Cigis vs no cigis?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném tudni hogy miennyire jövök be a lányokmak ebből a szempontbòl. Szóval én: sem cigizek sem iszok, buliba járok de nem minden héten. A másik alany: cigizik is és iszik is, nem alkogolista csak szereti a piát. Bulimániás.
2011. nov. 26. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
no cigi
2011. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

No cigis.

17/L

2011. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem cigis.
2011. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem cigis. Én sem cigizem (jó pár szál elment, de nem szoktam rá és nem is kell, jól megvagyok nélküle is) és sajnos tudom, milyen az, ha valaki hosszútávon cigizik. Egy idő után a bőre is tiszta cigi szagú lesz hiába tisztálkodik, a fogai sárgák lesznek stb.

Az ital viszont más kérdés, alkalmanként kis mennyiségben oké, rendszeresen és/vagy nagy mennyiségben nem oké.

16/L

2011. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak mert a minxennapokban nem ezt látom... :) de amúgy köszi a válaszokat.;)
2011. nov. 26. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:

szvsz mindenkinek a nem cigis, legalábbis azellen keveseknek van kifogása, csak hát aki cigizik, azzal nemnagyon fognak járni olyanok akik nem, mert általában azokat zavarja. én se járnék dohányzó csajjal, az nálam kizáró ok, és én se cigizek...

szal szerintem azért látod másképp, mert sok csaj is cigizik, és akk már miértne jönne össze olyan pasival. sőt, megtartják magukat egymásnak, hiszen nemdohányos csaj nemgyakra fog összejönni a dohányzó pasival. na remélem érthető lett :D

2011. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Cigis, de én is cigizem.
2011. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
19:12-es köszi
2011. nov. 26. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Cigis,nem cigis tök mindegy,csak legyen őszinte és szeressen!:) Engem az ilyen nem tud zavarni.:)
2011. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A cigarettázás egy végtelenül gusztustalan szokás . Büdös , és egészségtelen . Sajnos mire erre rájönnek a fiatalok , addigra már késő , mert függővé válnak .

De ha ezt nem hiszed , akkor gondolj az anyagiakra . Egy doboz cigi 500 forint , egy hónapban 15 000 forint , egy évben 180 000 forint ...Egy egész életben egy lakás árát el lehet füstölni .

2011. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!