Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pls help! Mit csináljak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pls help! Mit csináljak 1 csajjal aki magasról leszar?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 hónapja tetszik 1 csaj.Ő is tudja hogy tetszik nekem de ennek ellenére nem nagyon foglalkozik velem pedig mindig próbálok a közelébe lenni és bókolok neki.Szerintetek mit csináljak hogy ez megváltozzon?

Randira nem tudom elhívni egyéb okok miatt :(


2011. dec. 11. 12:50
 1/9 LadyLee ***** válasza:
Ha randira se tudod elhívni akkor mégis mit akarsz tőle?
2011. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne állj alá, nem jó dolog, ha kakival bombázzák az embert!


Egyébként keress másik lányt.

2011. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát sajnos..nem túl biztató a helyzet... nem tudom, talán keresned kellene egy lányt akinek te is fontos vagy!
2011. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem a "magabiztosságom" miatt nem tudom elhívni,

egyrészt a szar órarendem miatt nem tudom elhívni vagy megbeszélni vele suli után mert mindig a barátnőivel van másrészt pár várossal odébb lakik

2011. dec. 11. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2011. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
Tök mindegy mi miatt nem tudod elhívni randira - bármi is az ok, akkor sem értem, hogy akkor mégis mit akarsz?
2011. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az értelmes válaszokat köszönöm a többi meg remélem jól elvolt -.-
2011. dec. 11. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
szard le te is! keress mást!
2011. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha le sem szar akkor nem jössz be neki (nem vagy az esete,vagy nem vagy egy alfahím vagy)

Vagy állJ tovább vagy FEJLŐDJ(ha már kialakult egy számára nem tökéletes kép rólad azt nagyon nehéz megváltoztatni, ha te magad nem változol(itt nem azt mondom ,hogy jófiuból emós legyen vki)Tanulj csajozási módszereket, hogy hogyan csábíts el...

2011. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!