Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövid szőke hajú,20éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid szőke hajú,20éves fiúhoz milyen külsejű lány illik?

Figyelt kérdés

Nem kövér, magas.

Milyen lány illik hozzá külsőre?


2011. dec. 11. 13:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
megtervezed, hogy milyen külsejű csaj kell neked? erre már nem tudok mit mondani...
2011. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem minden cicababa kényes és nyivákol... Biztos, hogy neki is bejönnek. Ez a nő meg idősebb a 20éves fiúhoz:D Keress fiatalabb csajról képet.
2011. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem én tervezem meg, mellesleg csak mutatott egy képet, hogy kihez hasonló csaj jön be neki, de én nem vagyok benne biztos, h ideális neki, a kérdésemmel ezt szeretném neki bebizonyítani, hogy más az ideális partner neki.
2011. dec. 11. 13:48
 14/25 A kérdező kommentje:
most én nem tdom hogy néz ki a csaj, csak mutatott egy képet egy nőről, aki picit hasonlít ahhoz a csajhoz, aki neki bejön.
2011. dec. 11. 13:50
 15/25 anonim ***** válasza:

Te lány vagy, fiatalabb a fiúnál és tetszik neked.

Jól gondolom?

2011. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

nem, csak nem tudom mire fel van beleb.zulva egy kis szőke egyszerű csajba...

Még szerintem a lánynak barátja is van, mégis senki más, csak az a csaj...

2011. dec. 11. 13:56
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem azért kérdeztem, hogy piszkáljak:) De valami miatt mégis érdekel téged ez a téma.

Tehát egy konkrét lányról van szó, aki tetszik neki?

2011. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
igen, bele van b.zulva, már idegesítő, ezzel a kérdéssel is azt akarnám bebizonyítani, h más az ideális neki, főleg még ha annak a csajnak tényleg van barátja is, akkor minek töri magát...
2011. dec. 11. 14:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha az a lány tetszik neki és esetleg még szerelmes is belé, akkor hiába erőlködsz. Nem tudod meggyőzni őt.
2011. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
jó de mire fel? meg minek ekkora idióta? Egy egyszerű csaj, semmi extra, meg még én úgy tudom barátja is van a csajnak...
2011. dec. 11. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!