Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasinak nincs szerencséje a nőknál, egyre lejjebb viszi a mércét, ellenben egy kevésbé szép lány ugyanúgy vár a szőke hercegre?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ez ellen tenni?
2011. febr. 23. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

korod?:) meg küldhetnél képet, kíváncsi vagyok rád <3


18F

2011. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2011. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

18 vagyok, és fiú.

Nem értem, hogy a belinkelt kérdés hogy jön ide. Lehet félreértettétek a kérdést. Sokszor estem már pofára, és egyre inkább lejjebb viszem a mércét, ahol szintén az elhasalás várt rám. Pedig már tényleg az emberkinézet és a gusztustalan kinézet határál választottam volna párt, de ott is elutasítottak. Várják a gyönyörű szőke herceget...

2011. febr. 23. 13:42
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
nemigaz nem lehet odaírni h fiú vagy vagy lány...kössz nem kell kép, ronda vagy bazz
2011. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez már csak így van. Van is egy vicc erről, hogy nők elvárásai: legyél romantikus, gazdag, jóképű, okos, humoros, stb.... férfiak elvárásai: ne legyél kövér!!


Előbb-utóbb majd rájönnek a lányok, hogy az elit fiúkból nem juthat mindenkinek, úgyhogy ha nem akarnak egyedül maradni, választani kell egy igazi, nem címlapi férfit. Szóval csak türelem, a probléma megoldja magát, sztem kb. 22-23 éves koruk körülre.


13:22-esen pedig sírva röhögtem. epic fail :DDD

2011. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnos még az "átlagos" lányok is felszínesek. sőt van hogy a átlag alatti is. Volt egy ismerősöm szegény tényleg nem volt szép, még ráadásul 0 önbizalom 0 kisugárzás 0 öltözködés. Sokan szívatták érte, de én valahogy nem szeretek másokat bántani, inkább beszéltem vele. Kiderült amikor kérdeztem hogy milyen pasik jönnek be. Hát ez a széparcú kicsit szálkás cingár kölykök. Én értem hogy attól hogy valaki nem a legszebb srác/csaj még vonzónak tarthatja a szépeket ő is. De azért ha valaki szeretettre vágyik akkor lehet hogy elsőnek ott érdemes kopogtatni ahol viszonzást is várhatnak.

Vagy egyik legnagyobb csalódásom. Volt egy duci csaj de olyan szép volt meg rendes, aztán mivel én nekem is van egy kis pocakom gondoltam ez úgy se lehet baj bepróbálkozok. Erre mondta hogy "bocs de én az izmos pasikat szeretem" mondom magam meglepetten oké kisanyám álmodban talán. Erre pár hónappal később mit látok egy két ajtós izomtömeg pasival jár.

Valahol ott van ez az egész elrontva hogy mi férfiak sokkal kompromisszum képesebbek vagyunk a női külső terén mint a nők a férfi külsővel kapcsolatban. Pl ugye sokan mondják hogy "jó ha van mit fogni rajta" vissza fele ez ritkán működik. Erre csak rátesz egy lapáttal a média is természetesen. A férfiakban önbizalom hiány és félénkség alakul ki. Sok lány meg vár a hercegre fehér lovon, mint hogy jól érezze magát a lovas inassal.

2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ilyen lányokkal nem értettem egyett, pedig én is lány vagyok. Sosem a külsőn múlik a dolog sokkal inkább a belsőn. Személy szerint sosem utasítottam vissza átlagos pasikat vagy átlag alatit. Mindig adtam esélyt arra, hogy megismerjem őket. Valakivel azóta is tartom a kapcsolatot valakivel nem. 3 komoly barátom volt ebből 2 alacsonyabb volt nálam, az egyik füvescigit szívott de nem érdekelt mertg elvarázsolt a belő értékeivel. Egyedül a mosnati párom hasonlít a szőke hercegre.

Úgyhogy lányok adjatok esélyt az átlagos srácoknak is mert a belső sok mindent rejt és nem a külső a fontos!!!

hiszen a szépség elmúlik egyszer, de a belső megmarad örökké:)

2011. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És leginkább a másik hibáit lehet nagyon szeretni:)
2011. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:19-esnél a pont. Persze nem csak a belső értékek számitanak, de pl. tegnap levágattam a hosszú hajam (új munkámhoz ez kikötés volt), és a barátnőm akivel 2 éve vagyok együtt úgy ki volt akadva, úgy hisztizett, hogy úgy éreztem, szakítunk.

Aztán végül nem, de most komolyan, 2 évig együtt vagy valakivel, majd megváltoztatja a frizuráját és armageddon, mindennek vége? 24 évesen... Nevetséges.

2011. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy te alulrol surolod "az emberkinézet és a gusztustalan kinézet határát"


Amugy igen, nok a ferfikulso fele sokkal tobb elvarast tamasztanak mint a ferfiak a noi kulso fele. Mar csak abbol is latszik hogy ok mennyit foglalkoznak a kinezetukkel (mert ugye magukbol indulnak ki).

A ferfiembernek boven eleg ha a csaj nincs elhizva, akkor mar talal maganak olyat akinek tetszik. 10bol talan ha 1 no van akivel ha amugy atlagos alakja van nem kezdenek mert az arca nem tetszik.

A nonek viszont nem eleg az atlagos, legyel izmos, kisportolt, magasabb mint o, oltozkodj divatosan (ezt honnan a francbol tudna egy ffi megtanulni?!), stb stb, hajszin szemszin legyen pont az o ideala...


Aztan meg ok mondjak hogy nem fontos a kulso, na persze.

2011. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!