Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a lány (kezdetben)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a lány (kezdetben) nem bízik bennetek, megértitek miért nem teszi azt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
max 1 hétig elmegy ha nem bizik mert modjuk átverte a volt barátja de minél tobb idot vagytok egyutt annál jobban megismer és akkor már lehetne bizni bizalom az alapja mindennek :)23/F
2011. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az attól függ, hogy mi okból nem bízik. Például van egy lány, akinek jelenleg csak szeretnék udvarolni. Tudok arról, hogy mennyire megalázta és megbántotta az előző párja, így igencsak türelmes vagyok és lassan, nagyon lassan tudunk csak közeledni egymáshoz. Hiába tudja, hogy más ember vagyok mint az előző, attól még a rossz emlékeket nem tudja kiverni a fejéből egyik pillanatról a másikra. Szóval a lényeg: ilyen esetben simán meg lehet érteni.

Ha nincs rá efféle oka a lánynak, akkor nem biztos, hogy meg tudnám érteni, bár bevallom ilyen még nem fordult elő, mert ez a mostani az első lány, aki még bizalmatlan velem szemben.

2011. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ne hangoztasd előtte állandóan, hogy "nem bízom benned". Érthető, ha nem mondod el az összes magánügyedet az első héten. Jó lenne konkrétan tudni, hogy milyen téren nem bízol benne, mert ez így elég sok mindent takar.

Azt az egyet ne felejtsd el, hogy a bizalom kölcsönös dolog. Ha nem bízol benne, ne várd el te se, hogy ő bízzon benned. Így akár el is veszítheted ezzel a távolságtartásoddal.

24/F

2011. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én megértem és át is érzem, amennyiben elmondja és megmagyarázza, hogy miért! ha csak tartja a távolságot akkor automatikusan azt gondolom, hogy nem tetszem neki.
2011. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!