Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány barátságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány barátságban elcsattan egy csók. Többé már nem barátok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szinte csak fiúbarátaim vannak..volt aki többet akart tőlem, de utána mindent megbeszéltem vele, és sikerült jó barátságot ápolnom..viszont egy fiúval elcsattant egy csók..adott helyzetben nagyon jól esett..de nekem még ugyanúgy nagyon jó barátom..és úgy tűnik az ő részéről is..maradhat ez így, vagy nincs rendjén?Egyáltalán van olyan barátság, ami tényleg őszinte, és nem akar a másik többet? Vagy csak tűri, hogy mesélek a pasis dolgaimról, de közben belül fáj neki?(egy másik barátomnál éreztem ezt)...Nincs barátság?
2011. dec. 11. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy örök téma.

Kíváncsi lennék, hány éves vagy.

Mert én így közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz azt mondom, hogy összejönni kizárólag baráttal érdemes. Én is ezt tettem. A barátságunk is megmaradt (együtt hülyülünk, ugratjuk, meghallgatjuk egymást) és még hozzá jött egy picit több.

2011. dec. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még a 20-hoz vagyok közelebb, én is igyekszem így csinálni. De mindig is így próbáltam, 15 éves koromtól kezdve, és így csak hosszú (tudom, mihez képest...) kapcsolat van a hátam mögött.

23/L

2011. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még maradhattok barátok, de biztos ami biztos, öltözzetek be szerzetesnek, és akkor barátok lesztek.
2011. dec. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

nincs barátság férfi és nő között.

Jöjjetek össze.

2011. dec. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Nincs barátság, vagyis hosszú ideig nincs.


20/N

2011. dec. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is smároltam 1x egy lány barátommal, évekkel ezelőtt, azóta talán még jobb barátok lettünk :)
2011. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő dolog, nálam nem létezik igazán ilyen barátság, vagy igazából fene tudja... az egyik fél akkor is elkezd többet érezni a másik iránt...
2011. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért kezd az egyik fél többet érezni a másik iránt, mert ha barátok, akkor gondolom jól érzik magukat együtt -> összeillenek.
2011. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer smároltam egy barátommal. De már az elején tisztáztam vele, hogy nem szeretnék többet, amit ő nem tudott elfogadni. Azóta ritkán látjuk egymást (évente 2x), s csak köszönünk egymásnak. 18L
2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!