Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok volna a helyemben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Multkor tesi óra előtt elbújtam a női öltözőbe(van ilyen kis raktár féleség ami onnan nyílik és oda) és leskelődtem a csajokat, de észrevettek és azt mondták hogy vetkőzzek különben nem engednek ki és megvernek. Ti mit tettetek volna?

Majd leírom hogy mi történt de előbb kiváncsi vagyok hogy ti hogy oldottátok volna meg a helyzetet.


2011. dec. 11. 16:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
mondtam volna hogy oké... aztán elővettem volna a lőcsöm és elkezdem hozzájuk dörgölni, ettől megrémülnek és simán kivágom magam a helyzetből, ráadásul még izgató is:D
2012. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Akk ti nagyon bátrak vagytok, hogy csak így megmertétek volna ezeket csinálni amit írtatok. :)
2012. jan. 13. 15:16
 23/24 anonim válasza:
Velem is történ már ilyen csak én nem bujkáltam hannem ablakon néztem! Na mindegy észrevettek és én megmuttatam nekik azota senki nem is piszkél sőtt még én vagyok a legmenőbb! Megverni meg amugy se tudtak volna ha csak nem vagy gyenge!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ja és megbasztam volna őket a helyedbe vagy min. le vetkőztetem volna
2012. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!