Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akikkel már megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akikkel már megtörtént! Miért csináltátok?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik már csókolóztak a legjobb barátnőjükkel. Miért tettétek? És mi történt utána?
2011. okt. 28. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ami utána történt azt nem nehéz kitalálni...:P
2011. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dexy ***** válasza:
81%
Azért tettük mert berúgtunk, és jó poén volt. Utánna semmi, nevetve énekelve mentünk haza. Ennek 3-4 éve. Ő a fiúkhoz vonzódik, azóta én bi lettem. Na hogy most a néhai ittas csókoktól e vagy nem, nem tudom. 19/l
2011. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogadás :D

Poén volt az egész, nem is volt igazi csók. Mindketten teljesen heteroszexuálisak vagyunk(a gondolat is undorít, hogy egy nő megcsókoljon) és legjobb barátnők vagyunk a mai napig :D

2011. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Én soha semmi pénzért(pasi kedvéért meg főleg) nem csókolnék meg egy nőt, undorító, gusztustalan ha belegondolok hogy neki is pi.ája van elkap a hányinger.. Hiszen egyforma a nemünk, kirázz a hideg, nem értem mások hogy bírják ezt :S

Azt meg végképp utálom hogy a legtöbb férfi élvezi az ilyesmit, szerintem ezért lett ilyen nagy "divat".


Remélem nem erre halad a világ, mert ez rossz irány.

2011. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mus musculus ***** válasza:
53%
Milyen az a 'nem igazi' csók?
2011. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felelsz vagy Mersz-ből. És semmi nem történt. Röhögtünk egy jót.
2011. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyelves csók, csak annak az imitációja. A fogadás az fogadás, még ha csaltunk is.

Valóban undorító volt egyébként, szóval isten mentsen, hogy nő valaha hozzám érjen :D

2011. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mus musculus ***** válasza:
100%
De ha ennyire undorodsz a gondolattól, minek mentél bele?:D (Jó, értem én, hogy nem akartad megszegni a szavad, de ezen kérdésem még az eleji beleegyezésre irányulna, mikor még csak dumálgattatok a feltételekről.)
2011. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!