Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Karácsonyra? Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van már de tényleg tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Már végigkérdeztem minden ismerősömet, hogy mit vegyek neki, de senki nem mondott semmi használhatót... 18 éves, igazi szenvedélye nincs amivel kapcsolatban tudnék neki ajándékot venni. Nézegettem a parfümöket, de egyik illata sem tetszik és drágák is :S Ilyen tisztálkodós szereket nem akarok mert az olyan mintha céloznék rá hogy büdös... Közös kép még korai lenne, meg nem is rám vall... Sütit majd csinálok neki de még kéne mellé valami.

Ötletek?

Légyszi normális válaszokat! :)

16L


2011. dec. 11. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Már ott tartok, hogy vmi plüssizét veszek neki, de az meg akkora gázság lenne...
2011. dec. 11. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csomagold be a vibrátorodat egy szép dobozba szép csomagolással, szép masnival, és írj egy papírt is mellé, hogy " annyira jó hogy vagy velem és annyira jó veled, hogy erre már nincs szükségem"
2011. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xDDD még meg is csinálnám csak több okból is lehetetlen :D
2011. dec. 11. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
vehetsz neki esetleg egy sálat, egy pulcsit, de semmiképp sem plüssállatot.. olyat vegyél amine hasznát veheti :)
2011. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. dec. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!