Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszek ennyi lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszek ennyi lánynak?

Figyelt kérdés

Kisugárzás lehet?Külsőleg átlagos vagyok és ápolt, férfias, de nem kigyúrt sem divatmajom.

Mindenhol mosolyognak, szemeznek és flörtölnek velem a lányok.


2011. dec. 12. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te szegény. Baromira tudlak sajnálni.
2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
először is nem tetszek hanem tetszem másodszor a lányok szeretik a szánalmas pasikat...
2011. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van.. :D:D:D

és ne verd itt a nyálad mert lehet, hogy ennyire örülsz de az sem mindegy milyen lányok futnak utánad.... :P

2011. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de örülj neki, már ha tényleg így van.
2011. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet azért mosolyognak magukban, mert ezt gondolják: milyen homo ez a srác. szegényke, flörtölök vele egy kicsit, hogy kiderítsem tényleg homi-e. Tényleg, homi. Akkor rámosolygok, legyen egy kevésbé homi napja, ugyse fogja félreérteni, mert homi.
2011. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Most bemerészkedtél a medvebarlangba. Az itt lévő fiúk 90%-a szexuálisan frusztrált, mert még csak hozzájuk sem szólt/ért egy jó csaj, és a valóságban visszafogott, szótlan szürke emberek, akik itt vezetik le a feszültségeiket.


Éppen ezért most te nagyon meg fogod kapni a magadét, arra készülj fel. De kapsz egy választ egy nem frusztrált embertől, tőlem.


Ápoltság, férfiasság, kisugárzás, amit leírtál, ez ind lehet. Valószínűleg jól nézel ki, és tudod magadról, hogy jól is nézel ki. Mindenféle hátsó szándék nélkül mondom, hogy azért tolhatnál fel egy képet ide.


20/F

2011. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem nézek ki jól szerintem, inkább átlagosan, nem értem miért kell hülyeségeket írni és nem a kérdésre válaszolni. csak az utolsó írt normálisan.
2011. dec. 12. 17:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ha 185cm is vagy mindamellett amiket leírtál Kedves Kérdező,akkor tényleg örülj,hogy ennyi nőnek bejössz:)
2011. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6. vagyok.


Igazából én sem tartom magam jóképűnek, de túlzás nélkül mondhatom, hogy minden csaj szóba áll velem. Persze kaptam elutasítást én is, de azt a lehető legnormálisabban és tapintatosan közölték. Aztán így nem is törtem magam tovább rajt, hogy vajon miért lehet ez, hogy szerintem nem nézek ki jól, és mégsem koptat le senki, ez van, szerencsénk van, szerintem te se gondolkozz ezen többet.

2011. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kis ellentmondásba keveredtem, szóval a lekoptatás alatt azt érte, hogy "úristen, mit akarsz te itt, húzz innen gyökér". Hanem elutasítást csak akkor kaptam, amikor komolyabbra váltottam a témát, randira hívás, ilyenek, akkor mondták, hogy figyelj, bocsi de nem szeretnék, vagy hasonlók.
2011. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!