Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszek ennyi lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszek ennyi lánynak?

Figyelt kérdés

Kisugárzás lehet?Külsőleg átlagos vagyok és ápolt, férfias, de nem kigyúrt sem divatmajom.

Mindenhol mosolyognak, szemeznek és flörtölnek velem a lányok.


2011. dec. 12. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos a kisugárzás...A legtöbb csajnál nincs Geiger-Müller számláló.
2011. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

számít ez a kérdés,fiúk most tényleg

van aki azért sír, hogy nem volt még soha bnője+ stb...

és vagy te aki azért ír, mert "annyi lánynak tetszik"...

ha teszel fel képet kapsz rendes választ így meg passz miért, de így is úgy is szét fognak szedni itt azok akik a másik véglethez tartoznak..

19L

2011. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lássuk azt a képet!
2011. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A kisugárzás az ápolt külső és egy normális arc bőven elég indok. Ha emellett nem vagy kuka, mosolyogsz mindenkinek szimpatikus leszel :) Ennyi bőven elég a csajozáshoz.


De tényleg posztolhatnál egy képet! Az alapján majd eldől :D



21F

2011. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Arra akartam inkább kilyukadni, hogy sokan hogy mondogatják, hogy de fontos a külső meg stb, nem találnak senkit, én átlagos vagyok, jókedvű, sokszor kezdenek el velem beszélgetni ismeretlen lányok csak úgy, én is, és mindig normálisak, nem harapnak, nem bunkók, eddig még soha egy sem volt bunkó, nyilván nem úgy kell kezdeni, hogy szia járunk?
2011. dec. 12. 17:26
 16/18 anonim ***** válasza:
johh, hagyjál már, faxom sem kíváncsi rád, amíg nem küldesz képet.bazzeg, ilyen beképzelt kérdést...ha olyan faxagyerek vagy, akkor feltöltesz ide egy képet, ezzel bizonyítasz és hidd el, minden rosszindulat nélkül mindenki elmondja reálisan a véleményét.addig ne várj mást, csak a hozzám hasonló tahó válaszokat...
2011. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%-os... :D
2011. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Lehet azért, mert közvetlen vagyok, merek beszélni a nőkkel, és nemcsak otthon fapfapolok, és sajnálokzom, hogy már megint csak barát vagyok :'((((( És emellett nem árt, ha vicces vagy, és ápolt. Mondjuk én edzek is mellette, ami plusz önbizalmat adott.
2011. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!