Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszbikus vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Undorodom a fiúktól, a gyomrom szinte felfordul, ha látok egy meztelen fiút! Fiúval nem is tudnám elképzelni a jövőmet,csak lánnyal! Itt a gyakorin olvasom, hogy ezt tinikorban "kinövöd!" De én úgy érzem, hogy ez nem fog változni, majd várok 18-20 éves koromig, és elmondom anyukáméknak, de félek, hogy kitagadna, de azt mondta, hogy neki semmi baja sincs a leszbikkel, de ne menjenek a közelébe! Nektek erről mi a véleményetek?? Szerintetek egy, jó pár év múlva, hogy mondjam el anyukáméknak??
2011. dec. 12. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem szereted a brét?
2011. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem! 13/L
2011. dec. 12. 18:04
 3/18 anonim ***** válasza:

13 évesen ez még természetes normális körülmények között hogy nem bírod a kéjléct de ha majd gimis leszel vagy esetleg egyetemista vagy varrónő vagy BÁRMI IS rá jössz majd hogy mi a jó neked

még amúgy is most lépsz be majd serdülő korúak félelmetes világába

2011. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem gond ha taszít a pöcörő, majd pár év múlva ráérzel a bré ízére.
2011. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem, én már úgy érzem, hogy soha többé nem fogok megváltozni!
2011. dec. 12. 18:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, felizgat a bizonytalanságod :D
2011. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 12. 18:30
 8/18 almighty77 ***** válasza:

szia. szerintem inkább gyerek vagy , és nem leszbikus.3-4 év mulva már tisztább képet fogsz látni arról, melyik nemhez vonzódsz.


34/F

2011. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. dec. 12. 18:35
 10/18 anonim ***** válasza:
a te korodba én is hánytam tőle..xD de már nem...sztem ez változni fog..nálam is ez volt..bár akk se lánnyal képzeltem el a jövőm..
2011. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!