Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "élet élvezésbe" beletartoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "élet élvezésbe" beletartozna az is hogy belevágok egy leszbikus kalandba, leküzdve ezzel gátlásaim? 19L

Figyelt kérdés

Volt mar barátom egy évig, de most lassan fél éve nincsen senkim , évek óta foglalkoztat az a gondolat hogy egy leszbikus szeretkezést is kipróbáljak, de eddig mindig visszahúzott valami, most viszont egyre erősebb bennem a vagy! senkim, sok barátnőm, valamint anya is azt mondta (beszéltem vele erről), hogy most vagyok fiatal, ez a legalkalmasabb idő arra hogy az efféle különleges dolgokat (persze csak ha szeretném hisz semmi sem kötelező) kipróbáljam, szerintük ugyanis az élet élvezés egyik alapja, hogy mindent kipróbálunk egyszer amit csak szeretnénk! (Anya meglepő módon külön javasolta ezt a dolgot)


Szerintetek belemenjek? Van olyan lány ismerősöm, aki bevezetne szívesen a leszbikusság rejtelmeibe holnap, ő egy nagyon kedves és tapintatos nő (De úgy érzem, egy picit izgulok a dologtól, de szerintük ez természetes)


2011. dec. 4. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
persze
2011. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy talán
2011. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mindent szabad ami nem tilos
2011. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
bele hát 20
2011. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze, természetes, hogy izgulsz. De ha még barátnő is akad, aki szívesen bevezetne a dologba, akkor szerintem ki ne hagyd a kínálkozó lehetőséget! ;)
2011. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha gondoljátok énis részt vennék a cselekménysorozatban, 19F :D
2011. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
menj bele :) ha élvezed, akkor sosem fogod megbánni ;)
2011. dec. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, bele fogok ma menni vele :) Nagyon izgulok, de biztos vagyok benne hogy szép élmény lesz! :) Majd beszámolok róla holnap, milyen is volt :D
2011. dec. 4. 10:25
 9/17 anonim ***** válasza:
egy pohár bort megihatsz gátlásoldás gyanánt, csak ne legyél mattarészeg :)
2011. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást! És várjuk a beszámolót! :)
2011. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!