Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátkozik egy pasi csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozik egy pasi csak úgy lánnyal?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy pasi, akinek már régóta tetszettem. Nekem is ő, csak nem mondtuk egymásnak. Jól működött minden köztünk. Aztán elkezdtünk közeledni egymás felé. De akkor váratlanul bejelentette, hogy legyünk mégis barátok csak. Rosszul esett nekem nagyon, úgyhogy hanyagolni kezdtem. Ő meg azóta folyton keres, nem személyesen, csak msn-en. Nem tetszem neki azt mondja, nem is akar tőlem semmit. Akkor szerintetek mi célja van velem?
2011. dec. 12. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ??
2011. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan ilyen segghülye vagy?
2011. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nézzetek hülyének, de nem értem tényleg. én, akit lekoptatok, azt utána békén hagyom, nem keresem
2011. dec. 12. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
piszok egyszerű: meg akar dugni. én leírom, ha már a többi hozzászólásból nem jöttél rá...
2011. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hagyd a fran*ba tiltsd le és ha találkozol vele küld el a mamájához :)


a srác nem normális

2011. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között barátság...hm
2011. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet szerintem barátság férfi és nő között, de nem akkor, amikor egy kicsit is tetszenek egymásnak, szerintem... ezért nem tudom...
2011. dec. 14. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem nemrég pont egy pasi mondta, hogy a pasik nem szoktak csak úgy barátkozni lányokkal. Én neki hiszek.


Akiről írsz az vagy hülye, vagy egy betoji alak, mindkettő bőven elegendő ahhoz, hogy nagy ívben elkerüld.

2011. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak barátság férfi és nő között szerintem nincs...egyik érez valamit.
2011. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem.
2012. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!