Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a pasi nem csak barátkozik, hanem esetleg érez is irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel kezdetek óta nagyon jól kijövünk.Sokat nevetünk és hülyéskedünk együtt.Mostanság viszont egyre többet vagyunk kettesben,éjszakai sétákra visz,kirándulni megyünk,vacsizni..és jókat beszélgetünk.De még nem történt köztünk semmi.Van rá esély h tetszem neki,mert ő nekem tetszik?
2011. nov. 13. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos h tetszel neki
2011. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Onnan tudhatod, hogy a kezdeti ismerkedés, felvezető programok után egyértelműen jelzi: pl. azzal, hogy megfogja a kezedet, megcsókol vagy mondja, hogy mennyire tetszel neki.


Az egyik barátnőm 2 hónapig mászkált el egy sráccal, ő is kb. olyan programokra vitte, mint amiket leírtál, nagyon tetszett neki a fiú. A végén a srác megmondta, csak barátként tekint rá (a lány rákérdezett, már nem bírta a bizonytalanságot). Szóval szerintem abból tudhatod csak, ha tényleg egyértelműen lép. Sajnos sokszor a férfiak pont olyan rejtélyesek és félreérthetőek, mint a nők.


Magánvéleményem az, hogy szerintem is tetszel neki, bár a barátnőmnél is azt hittem, egyértelmű a helyzet. Remélem, te nem jársz így.

2011. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az átlagból indulunk ki, akkor tetszel neki, és lépni fogsz, nem általánosítok mert vannak titokzatos, érdekes pasasok, de ezek olyanok mint a fehért holló, 1 normális srác megmondja neked, ha érez irántad valamit, ha nem akkor erre is utal. pl.: "ugye ,azért nem értelmezed félre a kapcsolatunkat"
2011. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva, ha én ilyen programokra hívtam egy lányt, akkor csakis azért tettem, mert tetszett. Azt sem tartom annyira különösnek, hogy még nem próbált intimebb módon közeledni, lehet, hogy biztosabbra akar menni és nem idő előtt elriasztani Téged. "Idő előtt" azt értem, hogy talán meg akarja várni, hogy benned is kialakuljon valami irántad.
2011. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem "irántad" hanem iránta.
2011. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem válaszolóval.Légy Türelmes , ha látod valami apró jeleit hogy tetszel neki , viszonozd , az csak segíthet neki.

Bár ha megdicsér nem biztos ,hogy valami omolyabbat érez .Én is néha emgdicsérem az osztálytársaimat ,d eattól fügetlenül csak barátok vagyunk , nem is ál szándékomban többre.(remélem érted)

2011. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!