Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiuk smsezes kozben szoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk smsezes kozben szoknak hasznalni szmajlikat?

Figyelt kérdés
szoval ha ket pasas smsezik szoknak hasznalni szmajlikat? ez normalis?
2011. dec. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

a smile sem normális mert nem megrendeltetésének megfelelően használják. Én azokat akik egyfoyltában smileket írogatnak smile b*zinak tartom. Az iylen miatt nem lépek fel sosem facere,msn-re nem hogy sms-el erre költsek...


20/F

2011. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a lenyeg, hogy a eggyik fiu valoban b*zi...
2011. dec. 13. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

A smiley a beszélő hangulatának kifejtésére való. Attól, hogy valaki használja nem bu*i, kedves első. Attól, hogy te antiszoc vagy, ne fogd a smiley-t használó emberekre.


Én szeretem használni. Sms közben mondjuk annyira nem, de neten mindenképp. El lehet mondani egy mondatot fapofával meg mosolyogva is. A smiley az üres szavak mögé hangulatot is sejtet.

Én például kifejezetten utállom, ha mondjuk msn-en egy ember nem használ smiley-t. Volt ilyen osztálytársam és mondtam is neki, hogy az adott mondatát nem tudom értelmezni. Sokszor ökörködtünk, oltogattuk egymást és mindez smiley nélkül személytelen és azt sejtti, hogy fapofával mondja nekem az oltást, ami már alázás.


Ha valakivel poénkodsz, nem mindegy, hogy dobsz-e utána egy kacér mosolyt vagy sem. Baromira nem mind1.


Az viszont engem is baromira zavar, mikor msn-en az adott partnernek minden szóra egy simely van bindelve és akkor találgathatok, hogy mi a f@szt akar...



21F

2011. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem is mindenkinek mondtam aki smilet használ az b*zi hanem azokra akik egyfolytában minden üzenet után smileket írnak vagy akár többet is. Hőő ez azért betalált hogy az egyik fél meleg mi?XD ( itt egy smile, ettől én sem vagyok b*zi)
2011. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mióta kapcsolódik a Szerelem, szex témához? :D
2011. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Napkiraly ***** válasza:
Szoktam használni és nem vagyok ratyesz
2011. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én meg sms-ezni se szoktam.nem szeretek.smile-ket meg msn-en se szeretem.(22/f)
2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

:) szerintem jobban kifejezi a mondanivalodat ;) ugye?

21 N XD

2012. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!