Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha nagyon néztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha nagyon néztek egy lányt, akkor az azért van, mert valami durva van rajta, vagy nagyon ronda, vagy mert mondjuk bejön nektek?

Figyelt kérdés
ma az előadóban épp barátnőm jegyzeteit fényképeztem le, és közben két srác, akik nem szaktársaim folyamatosan bámultak, és eléggé zavaró volt, kínosan éreztem magam, hogy esetleg valami nem stimmel rajtam :\
2011. dec. 13. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a 3 jöhet szóba.
2011. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha valaki hosszabban néz akkor bejössz neki, nem atomfizika ez
2011. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valóban nem atomfizika, de pl a lányok általában azt csinálják, hogyha többen nagyon néznek egy srácot, akkor összesúgnak a barátnőikkel, hogy jaj nézzétek, de helyes, vagy ha valami nagyon fura van benne, akkor meg nevetünk... a fiúk meg így állnak, aztán lesnek, és akkor találd ki :D
2011. dec. 13. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj már meg, de mi olyan durva, nagyon durva lehetett rajtad? előadás végére kinőtt a harmadik karod amit nem vettél észre? vagy mégis mi? esetleg valamelyik fiúnak feltűnt, hogy a barna cipődhöz fekete táskát vettél fel? :D ne viccelj már... inkább virtuálisan megtapogatták a feneked és lehúzták a bugyid...
2011. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mondjuk csúnyának tartottak, vagy ilyesmi, leginkább ezért éreztem kellemetlenül magam... nincs túl sok önbizalmam, és ha valaki nagyon néz, akkor mindig azt gondolom, hogy valami negatív dolog miatt.
2011. dec. 13. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:

alapvetően azért tisztában kell, hogy legyél a kinézeteddel! az egy dolog hogy nem vagy vele megelégedve, de ha nagyon csúnya az ember, vagy esetleg szép akkor azért tud róla.

nem tudom ki, hogy van vele, de csúnya, nekem nem tetsző lányokat nem szoktam nézegetni. viszont az megesik, hogy vizsgán amikor tele az előadó akkor látok egy-két annyira szép lányt, hogy nem bírom levenni róluk a szemem.

2011. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pl. sétáltam a városban jött 3 csávó, összesúgtak és az egyik csávó nekem jött, kivert mindent a kezemből, és segített felszedni. A haverjai meg röhögtek. A suliban meg vannak padok két oldalt egymással szembe, mentem ott el és az összes fiú elkezdett tapsolni, és ott ültek kb. 8-an. Alapvetően egy kicsit dagibb lány vagyok mint a vasággyal 40 kilós kis csontik. De én se nagyon értem, vagy tetszek vagy nem, de engem ez a szerelem dolog már nem tud kábulatba ejteni, mert már sokszor csalódtam.
2011. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak bejövésről volt szó igazábol, a szerelemhez ennél sokkal több kell. Jó, talán csúnya nem vagyok, de általában nem a külsőm miatt szoktak rám felfigyelni az emberek. De ha a fiúk nem nézik hosszasan a nekik nem tetsző lányokat, az jó hír:) a lányok mondjuk jól

Megnézik maguknak a csúnya embereket is többnyire:)


Utolsónak még: én is csalódtam már, de volt egy 3 éves boldog kapcsolatom, szal én hiszek a szerelemben. Bár az sokkal több tapsikolásnál meg utcán feltűnősködésnél. Sajnálom, ha rosszak a tapasztalataid.

2011. dec. 14. 02:43
 9/9 anonim ***** válasza:
félreérted, nem szerelem meg stb. csak, az nem érdekel már, ahogy sokan közeledni próbálnak.
2011. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!