Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ti ha nyáron bekeményí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ha nyáron bekeményítetek csajozás terén és elmentek pl Siófokon egy hatalmas buliba ahol hemzsegnek a jó csajok és flörtöltök is 4gyel-5tel és abból mondjuk 3nak elkéritek a számát akkor vmelyikből ti terveznétek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy másnap nem tudad

az arcokat összepárosítani a névvel a telefonodban, és ezért nem hívtad fel a csajt?


2010. júl. 7. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezek a helyek nem tartós kapcsi céljából jöttek létre -.-"
2010. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Beviz Elek ***** válasza:

Sajnos melózni fogok akkor és nem tudok elmenni... Szóval ez kizárva. A másik pedig: Ha nem tudom a nevet összepárosítani az arccal, akkor felhívom mind, majd beszélgetés alapján valami derengeni fog... :)

Amúgy olyan bulin komoly barátnőre számítani... Hát kicsi az esélye. Akkor adnám meg az esélyt a dolognak, ha pl. közel lakunk egymáshoz (max mondjuk 20 km.).

Amúgy nem igazán erölködnék :)

2010. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem 4-5 ből 3-t meghúzok, és elveszem a telefonját, a másik 2-t arcul cspom és elveszem a telefonját! mert KÖLL! és allergiás vagyok a bodzára...
2010. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem járok eleve buliba, de azt várhatod, hogy diszkóban hosszútávú kapcsolatra teszel szert:)
2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak :

sosem lehet tudni hogy hol találod meg az igazit :)

2010. júl. 7. 23:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne diszkóban? Barátnőm és a vőlegénye is ott ismerték meg egymást, 6 éve vannak együtt, nemsoká esküvő. Semmi sem kizárt.
2010. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy úgy bek ursz, hogy nem emlékszel semmire, másnap találsz 5 telefonszámot a telefonodban név nélkül, meg egy betört orrot az arcodon, nyilván nem hívod fel őket, uh ne aggódj, nem azért nem hívott fel a csávó mert nem tetszel neki. Sok oka lehet ;) nem innen fúj a szél? :D:D:D

Gyakran megesik

2010. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De, ráéreztél. Pont az nem hívott fel aki nekem kellett volna.. másik srác meg annyira nem hozott lázba.
2010. júl. 7. 23:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Te is a Coke CLub megnyitóján voltál? :)
2010. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ott is voltam, de én még egy előzőről beszélek :)
2010. júl. 8. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!