Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány a suliba, észre vettem hogy ő is nézeget de nem merek nyitni felé (csalódások miatt ). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nyiss felé, mi az hogy nem merek, miért belehalsz vagy mi?

Ha nem lépsz ,majd akad egy talpra esettebb csávó aztán nézheted magad.

23/f

2011. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
nyiss felé,ha a csalódásoktól félsz akk sose leszel boldog
2011. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Énis ilyen voltam még régen sok csalódás ért és nem mertem kezdeményezni most hogy magabiztosabb lettem így sokkal jobb !! ne félj mert azmiatt sok jó dolgot elveszíthetsz ésha nemsikerül akk majd lesz más :) mindent bele
2011. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Lépj barátom, ha később meglátod egy másik figurával akkor fogod igazán szarul érezni magad. A kétség néha rosszabb a kudarcnál.
2011. dec. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

nyissál felé, és ha sokadjára is elhajt, akkor legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad nem pedig ültél mint egy darab sz@r, és olyan nagy világkár sem történik

de lehet hogy tényleg bejössz neki és nem fog majd elküldeni

2011. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próba, szerencse. Mit veszíthetsz?
2011. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!