Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 170 cm-es 63 kilós lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es 63 kilós lány ducinak számít? 15/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
hát pl. 15%-os testzsírral nem, de ez esetben jó izmos
2011. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
szerintem arányos testalkatú lehetsz, nem mondanálak ducinak, bár ha dobsz egy képet akkor könnyebb ezt megmondani
2011. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit telt...de nekem is az iylen lányok jönnek be.ha küldesz képet privibe megmondom neked h ne aggodj emiatt mert nincs miért szerintem.
2011. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Inkább soványnak.
2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2011. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez alapján nem lehet megmondani,lehet valaki azért ennyi kiló mert nagyon izmos,lehet valaki meg kövér, az izom nehezebb a zsírnál,inkább rakj egy képet
2011. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
képet
2011. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik osztálytársam nagyon jól megfogalmazta ezt: a kg-ban való mérés csak arra jó, hogy idegesek legyünk a szám miatt. És tényleg igaz nagyjából.

Ne az legyen a mérvadó, hogy hány kiló vagy, hanem az, hogy milyen a testfelépítésed. Ha izmos vagy, nem sok ez a 63 kiló, ha hájas vagy, akkor sok.

Egyébként van egy oldal, amit időnként megnézek. Nem tudom mennyire megbízható, de időnként én is megnézem.

Beírtam az adataidat és ez jött ki:

Testtömegindex: 21.8

Percentilis: 50-75 között

A gyermek normál testsúlyú.

Ez az oldal: [link]


Nekem magasabb a testtömegindexem és én már az enyhén túlsúlyos kategóriába tartozok e szerint az oldal szerint.


De ha nem tudod eldönteni, hogy jó-e így, étkezz változatosan és mozogj sokat. Ezzel nem csak az alakod lesz szép, egészségesebb is leszel. :)

16/L

2011. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. dec. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!