Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a táska?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ez a táska? Én egy 16 éves srác vagyok, és nekem lenne a táska.

Figyelt kérdés
www.xtremeshop. Sk/taska-adidas-3str-airline-white-pool-2/
2011. dec. 14. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Persze szép, főleg csajoknak. :-)
2011. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
miért nem FILA-t veszel te maradi!! :D
2011. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik 20L
2011. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
te kis köc*ög bu*i ,telefonon vagyok hogy a f@szba másoljam ki?tanulj meg linkelni
2011. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem b*zizlak nem k*csögözlek, csak elmondom a véleményem:)


Szerintem ez a táska nagyon b*zis, ha tiszta fehér lenne az még elmenne, de ez a kék meg piros kombóval hááát...


U.I: megjegyezném, hogy én a sötét cuccok híve vagyok így ne adj az én véleményemre, ha neked ez tetszik akkor ez tetszik

2011. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!